Сало – джерело незамінних для нашого організму тварин жирів, і, звичайно, об’єкт пильної уваги дієтологів та лікарів.
Користь сала
Сьогодні є як противники вживання даного продукту, так і затяті захисники. Для багатьох слов’янських народів сало вже кілька тисяч років є основною стравою на всі випадки життя.
Свиняче сало рекомендоване тим, хто хоче підвищити інтелектуальну діяльність та зміцнити імунітет. У салі сконцентровані різні біологічно активні речовини, антиоксиданти та вітаміни жиророзчинного типу. Сало містить такі корисні речовини як вітаміни А, D та Е, мікроелементи, насичені та жирні кислоти. Найцінніша кислота, яка присутня в салі – поліненасичена жирна арахідонова кислота з цілим комплексом корисних дій.
Вона покращує мозкову активність, стимулює роботу нирок, серця, нормалізує показники крові та виводить із неї надлишки шкідливого холестерину. Так, зовсім невеликий шматочок перед іспитами чи роботою, пов’язаною з розумовою діяльністю, ніколи не буде зайвим. Все тому, що сало може збільшувати інтелект людини. Крім того, сало є дуже калорійним продуктом, тому 30-40 г свинячого сала можуть швидко наситити організм, зарядивши його необхідною енергією.
Вважається, що невеликий шматочок з’їдений з ранку допомагає запустити механізм травної системи, сприяючи очищенню організму.
Сало допомагає покращити роботу серця та судин, мозку та багатьох інших внутрішніх органів. Користь цього мікроелемента для організму є безцінною, але вона повністю відсутня в продуктах рослинного походження.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Поради батькам, як навчити дитину захищати себе від булінгу
7 ознак, що дитина не висипається
Салат з крабовими паличками, сиром і помідорами
Класичний чізкейк з мандаринами: зможе приготувати кожен