Безсоння, як наслідок безперервних стресів - одна з прикмет нашого часу. Існує ряд загальних рекомендацій з харчування перед сном. Останній прийом їжі має бути за 4 години до сну. Якщо ви лягаєте спати опівночі, закінчуйте вечеряти о 8 годині вечора.
На вечерю вибирайте нежирне м'ясо та сухофрукти
Що сприяє міцному сну?
1. Продукти, багаті вуглеводами.
При надходженні їх в організм відбувається активізація речовин, що знижують збудливість нервових клітин. Добрий бабусин рецепт - склянка теплого молока з розведеною чайною ложкою меду.
2. Вітаміни B3 і B6, а також магній і кальцій.
Вони знімають напругу, покращують обмінні процеси в корі головного мозку. Добову норму вітаміну B3 містять кілька шматочків житнього хліба або кілька скибочок сиру. Необхідна кількість магнію міститься в жменьці мигдалю або фундука, ці горіхи також багаті і кальцієм.
3. Для повноцінного глибокого сну нам необхідні амінокислоти таурин і триптофан, які можна знайти в фініках, бананах, сухофруктах, молоці і сирі.
4. Ідеальна "снодійна" вечеря повинна складатися з шматочка нежирного м'яса або птиці з овочевим гарніром і шматочком житнього хліба, чашки кефіру або натурального йогурту з жменькою горіхів, насіння і сухофруктів.
5. Тим, хто прокидається вночі від почуття голоду - тримайте поруч з ліжком тарілочку сухофруктів!
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Шкідливі гігієнічні звички, до яких ми привчаємо дітей
Чому діти не сплять ночами?
Легендарний вафельний торт буде ще смачнішим з цим рецептом (відео)
Вареники по-полтавськи - наче пухкі хмаринки з начинкою