Якщо хочете прожити життя без інсульту, тоді краще на це звернути увагу.
інсульт
Якоїсь однієї причини виникнення інсульту не існує, тому прийнято говорити про комплекс факторів ризику, які можуть призвести до інсульту. Насамперед це, звичайно, спадковість. Якщо у людини «слабкі» судини (тобто спостерігається генетично обумовлена слабкість сполучної тканини), у неї може розвинутися аневризма (розширення або розшарування стінки судини, що живить головний мозок), яка, досягнувши певного розміру, може «порватися» і станеться геморагічний інсульт.
Якщо ж людина має схильність до накопичення «поганого» холестерину, то в його судинах утворюватимуться атеросклеротичні бляшки, що звужують просвіт і сприяють утворенню тромбів. «Працюють» і такі фактори ризику, як куріння, гіпертонія, аритмія, надмірна вага та цукровий діабет. Тому почуватися застрахованим від інсульту не може ніхто.
Коли ви запідозрили інсульт, то терміново, негайно, викликайте швидку допомогу. Якщо це неможливо – везіть хворого до найближчої лікарні чи медпункту самостійно. Але дуже-дуже швидко! Не треба нічого чекати, а тим більше «вестися» на слова потерпілого про те, що «зараз все минеться». Якщо це інсульт - то нічого не пройде, хворому стане гірше, він може померти або залишитись глибоким інвалідом на все життя.
Тому все треба робити дуже швидко.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Чи можна гуляти дитині з температурою?
Як полегшити коліки в новонародженого?
Легендарний вафельний торт буде ще смачнішим з цим рецептом (відео)
Вареники по-полтавськи - наче пухкі хмаринки з начинкою