1. Приготуйте ідеальний для гіпотоніка сніданок - чашку кави і бутерброд з маслом і сиром або шматочком солоної риби. На відміну від гіпертоніка, меню людини з низьким тиском більш калорійне. Їй недостатньо збільшити кількість фруктів і овочів у раціоні. Рекомендується (якщо немає протипоказань) включати солоні та жирні продукти, тому що вони підвищують тиск. Але не перестарайтеся! Не забувайте про навантаження на нирки.
2. Привчіть себе їсти невеликими порціями 4-5 разів на день. Не сидіть на суворих дієтах, тим самим обмежуючи себе в харчуванні, і, навпаки, - не переїдайте. Такі крайності можуть ще більше погіршити стан.
3. Випийте міцний солодкий чай або каву.
4. Збільште споживання солі (тільки при відсутності протипоказань). Якщо для гіпертоніка норма складає 5 г на добу, то для гіпотоніка - 10 г. Натрій зв'язує воду в організмі, тим самим збільшуючи об'єм циркулюючої крові. З собою краще носити солоні горішки або насіння.
5. Щоб позбутися поганого настрою (а це практично «нормальний» стан гіпотоніка), їжте банани та сир - джерела гормону радості серотоніну.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Які хвороби провокують стрибки тиску6. Поставте руки на рівні грудей і, зчепивши пальці в замок, потягніть руки в протилежні боки. Повторіть 3-6 разів
7. Надавіть пальцем на крапку, розташовану над верхньою губою.
8. Стисніть і розтисніть кулаки 8-10 разів. Добре мати при собі еспандер, за допомогою якого поліпшити стан буде набагато простіше.
9. Обов'язково беріть із собою в поїздку пляшку води. Якщо відчуєте себе погано, зробіть кілька ковтків, з'їжте цукерку з кофеїном.