1. ІмбирІмбир використовується на Сході для боротьби з нудотою протягом століть. У XXI столітті дослідженнями було доведено, що він насправді допомагає привести організм в порядок при вагітності та закачуванні. Сьогодні лікарі також рекомендують застосовувати його як засіб проти нудоти. Тому, як тільки ви відчуєте, що вам стає погано, просто попийте імбирного чаю або з'їжте часточку імбиру в цукрі.
2. БенгБенг - мазь, що володіє протизапальним і болезаспокійливим ефектом, яка відмінно знайома спортсменам. Вона допомагає привести м'язи в тонус, зняти біль і напругу при різних травмах. Також її особливість в тому, що вона має різкий характерний запах, який здатний витримати далеко не кожен. Саме тому для бажаючих зберегти активність сьогодні пропонується "Бенг" без запаху.
3. ЧорносливЧорнослив - не тільки популярний інгредієнт для компотів і іншої смакоти, але і відмінне проносне. Запитайте у своєї бабусі, вона вам підтвердить. Дослідження, проведені парою років раніше, показали, що чорнослив містить важливі для організму елементи, такі, як неохлорогенние і хлорогенная кислоти, а також сорбітол, відповідальні за очищення кишечника. Таким чином, 12 черносливин в день дозволять вам геть забути про слово "запор".
4. АспіринСьогодні пропонується безліч нестероїдних засобів проти головного болю, таких, як, наприклад, "Ібупрофен". Але сьогодні лікарі та фармацевти схиляються до того, що самі надійні в цьому плані засоби - це ненаркотичні анальгетики на основі ацетилсаліцилової кислоти, такі, як перевірений часом "Аспірин".
5. ВазелінВазелін - напівпрозора мазь, позбавлена смаку і запаху, яка була винайдена в 1859 році. Минуло вже півтора століття, однак він все ще широко застосовується для обробки ран. Деякі пацієнти мають алергію на засоби з антибіотиками. Вазелін ж в цей час не має на організм ніякого істотного впливу, він не потрапляє в глибокі тканини організму і кров, і в той же час прекрасно пом'якшує шкіру і допомагає відновити її водно-жировий шар.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ліки на всі випадки життя: візьміть з собою6. ПластирЗ дитинства ми думали, що різні ранки гояться швидше на повітрі. Однак в 1962 році було доведено, що вологе середовище допомагає ранам вилікуватися швидше. Волога дозволяє клітині залишитися живою, ділитися і допомагати рані загоюватися. Тому актуальність пластиру з роками не знижується: він підтримує ту саму вологе середовище і відмінно допомагає швидкому загоєнню.
7. ЛідДонині холодний компрес залишається найкращим засобом від головного болю. Фахівці кажуть, що ефективність його буде ще вище, якщо ми докладемо лід на 15 хвилин не до самого лоба, а до зони сонної артерії. Також холодні соляні компреси часто застосовуються для лікування мігрені. Не варто прикладати до ран їжу з морозилки. Так, вона холодна, і набряк може зняти, однак вона може містити бактерії, які стануть причиною зараження.