Їжте часто і потроху. При рідкісних прийомах їжі вживається відразу великий обсяг їжі, а ніж шлунок повніше, тим вище ризик того, що його кислотне вміст вислизне вгору і спровокує в стравоході болісне відчуття печіння. Тому слід віддати перевагу невеликим, але частим трапез протягом дня.
Вечеряйте рано. Людям, що страждають від частої печії, не варто наповнювати шлунок перед сном - в положенні лежачи викид шлункової кислоти виявиться сильнішим, а значить буде вище ймовірність того, що кислота потрапить в стравохід.
Спіть на високих подушках. У положенні, коли голова сплячої людини знаходиться на одній лінії з корпусом, кисле вміст шлунка легше піднімається вгору. Краще тримати верхню частину тіла піднятою.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Набридлива печія: яку їжу вживати?Менше жиру, цукру і спецій. Жирна та солодка їжа провокує посилене вироблення кислоти, а спеції занадто сильно подразнюють шлунок.
Обережніше з цибулею. Хоча цибуля корисний для здоров'я, він також може викликати печію.
Відмовтеся від кави. Речовини, що надають каві його характерний смак, стимулюють вироблення шлункової кислоти і сприяють кислотному рефлюксу.
Кидайте курити. Куріння також викликає печію. Речовини, що містяться в димі, стимулюють надлишкове вироблення шлункової кислоти.
Худніть. Ожиріння може бути однією з причин печії. Додаткові кілограми збільшують тиск на живіт і шлунок і сприяють виділенню шлункової кислоти в стравохід.
Пийте воду. Все просто: вода розбавляє концентрацію шлункової кислоти.