Молоко може допомогти змити кислоту зі стінок стравоходу та заспокоїти слизову оболонку шлунка. Однак молоко саме стимулює вироблення шлункового соку — полегшення може швидко змінити новий напад печії.
Цей спосіб не підійде і людям із непереносимістю лактози – молочного цукру. Гастроентеролог зазначив, що краще не використовувати воду з содою для позбавлення від печії. Ефект триватиме недовго.
При контакті з содою у шлунку виробляється вуглекислий газ. Орган збільшується у розмірі, а печія повертається. Часте вживання соди також є небезпечним порушенням водно-сольового балансу в організмі.
Найкраще від печії допомагають жувальна гумка без м’яти та цукру, вівсяна, перлова чи рисова каша, а також лужні продукти, наприклад, банан, але не цілий, а у вигляді кашки.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Стать майбутньої дитини можна вирахувати за іменами батьків
Топ-3 речі з дитинства, які батькам варто зберегти на згадку своїм дітям
Легендарний вафельний торт буде ще смачнішим з цим рецептом (відео)
Вареники по-полтавськи - наче пухкі хмаринки з начинкою
Рекомендуємо прочитати:
Коментарі користувачів
#1. Нiна . Дата:21.02.2023 - 15:10
А я користуюсь Гастритолом проти печії, та й проти нудоти непогано допомагає. Оскільки це краплі на рослинній основі, то в аптеці можна купити без рецепта. Тримаю його завжди напоготові в аптечці.
Якщо печія день у день, то до лікаря йти час! Мені Гастритол призначав лікар, коли я мала гастрит. Його позбулася, а також печія перестала мучити, нудоти не було. Вже через 15 хвилин стає набагато легше, і взагалі не відчуваєш жодних неприємних відчуттів у районі шлунка.
Іноді трапляється печія і завжди при цьому приймаю Гастритол. Не поганий препарат, швидко та добре усуває печію. Приваблює те, що цей препарат є натуральним, у складі лише натуральні речовини. Крім того, що гастритол усуває печію, він ще й благотворно впливає в цілому на травлення.