Ця процедура може бути доволі корисною за умови конкретних показань до неї.
електрофорез
Електрофорез – фізіотерапевтичний метод лікування, при якому слабкий електричний струм використовується для введення лікарських препаратів.
Електрофорез дозволяє вводити активні речовини глибоко під шкіру безпосередньо у проблемних сферах, що забезпечує високу ефективність препаратів. При виконанні електрофорезу використовуються знеболювальні, протизапальні та інші препарати.
Основними показаннями до застосування електрофорезу є:
1. Гіпотонія та інші хвороби серцево-судинної системи; 2. Спайки та рубці, наслідки опіків; 3. Хронічний бронхіт та інші захворювання дихальної системи; 4. Радикуліти, неврити та інші патології нервової системи, наслідки травм спинного та головного мозку; 5. Хвороби травної системи: гастрити, коліт, гепатити, холецистити, виразки; 6. Неврози та розлади сну, мігрені; 7. Стоматити та інші запальні стоматологічні захворювання; 8. Запальні гінекологічні та урологічні хвороби: цистити, ендоцервіцити, ерозії, ендометрити та ендометріози; 9. Гайморити, отити, тонзиліти та інші отоларингологічні хвороби.
Загальні протипоказання - пухлини, дерматити та екземи, кровотечі та порушення згортання крові, серцева недостатність, бронхіальна астма. Електрофорез протипоказаний при індивідуальній непереносимості електричного струму або алергії на препарат, що вводиться.
А ще потрібно знайти кваліфікованого лікаря, котрий міг би якісно провести цю процедуру.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Чому не можна проколювати вуха дівчаткам до 14 років?
Поради батькам, як навчити дитину захищати себе від булінгу