Сонце на вулиці стає все агресивнішим, тож треба вміти від нього захищатися.
сонячний опік
Перше, про що варто пам'ятати – сонячне проміння позбавляє шкіру вологи. Причому робить це швидко та ефективно. Тому пийте якнайбільше. Це взагалі універсальне правило здорового життя. Однак у літній період воно стає критично важливим. Головне при цьому не зловживати кавою та алкоголем. Ці напої сприяють зневодненню.
Разом з потом організм втрачає велику кількість корисних мінеральних речовин, серед яких звичайна, відома всім нам сіль. Це може негативно позначитися на роботі кровоносної системи та обміні речовин. Поповнити втрату можна за допомогою мінеральної води. Якщо мінералки під рукою немає, можна випити трохи підсолену воду.
Щодо самого опіку. Універсальний засіб першої допомоги – вологий холодний рушник. Якщо додати його до місця опіку, допомагає зняти жар. Зняти неприємні симптоми можна за допомогою лосьйону ромашки або алое віра. Ці засоби також сприяють швидкій регенерації шкіри.
А ось молочні продукти на пошкоджену шкіру краще не наносити. Є небезпека влаштувати їй неприємну зустріч із шкідливими мікроорганізмами.
Серйозну небезпеку становить сонячний удар. Цей стан можна впізнати за такими симптомами як дезорієнтація у просторі та сильний жар. З такими речами краще не жартувати, а одразу ж звернутися до лікаря.
А як ви захищаєтеся від дуже активного сонця?
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Як покращити здоров'я дітей від народження та до 4 років?
Чому мамам хлопчиків дуже пощастило?
Легендарний вафельний торт буде ще смачнішим з цим рецептом (відео)
Вареники по-полтавськи - наче пухкі хмаринки з начинкою