Все більше людей зненацька захоплює біль у серці. Детальніше читайте у "Країні Здоров'я".
Займайтесь спортом та носіть про всяк випадок таблетки
Профілактику лікарі радять розпочинати вже у ранньому віці, не чекаючи старості, коли вже сенсу особливого немає. Особливо це стосується тих людей, які страждають гіпертонією або ж є гіпотоніками чи в них є ризик виникнення ішемічної хвороби серця.
Носіть із собою таблетки нітрогліцерину. Застосовувати його можна без побоювань з метою профілактики (перед тільки ще майбутніми фізичними та нервовими навантаженнями). Якщо одна таблетка не подіяла, то через 2-3 хвилини необхідно прийняти ще одну таблетку.
Також лікарі радять тренувати серцевий м'яз. У першу чергу – це тренування серця з допомогою фізичних вправ. Всі вони зводяться до роботи на витривалість. По самопочуттю можна підібрати будь-які: ходьба, біг, плавання, катання на лижах і т. д. Навчіться прислухатися до свого організму і повторюйте навантаження в той день, коли відчуєте, що повністю відновилися. Сердечникам слід запам’ятати одне правило: відпочинь поки не втомився. Також під час навантажень на серце слід мати при собі спеціальні препарати (нітрогліцерин, валідол і т.п.).