1. Харчування — дуже важливий фактор.Як кажуть, ми є тим, що ми їмо. Потрібно вживати, побільше, сезонних овочів і фруктів, причому ті овочі і фрукти, до яких ви звикли з дитинства (місцеві) вважаються більш корисними (збалансованими), ніж привізні.
У раціоні обов’язково має бути риба хоча б 4-5 разів на тиждень, краще відварна. М’ясо теж краще всього відварне або тушковане, а не смажене і копчене. Смажене м’ясо важче перетравлюється, а копчене містить канцерогени, що може через кілька років викликати рак.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Від чого помирали українці у 2014 році2. Вода.Як відомо, наш організм на 2/3 складається з води, тому пити води потрібно не менше 1,5-2 літра в день і вона повинна бути чистою (прокипяченою, відфільтрованою, бутильованою).
3. Не паліть і не знаходіться поруч з людиною, що палить.
При пасивному курінні людина вдихає в 4 рази більше шкідливих речовин, ніж активний курець.
4. Повітря.Здоровій людині потрібно проводити як мінімум 2 години на свіжому повітрі. Краще, якщо це буде прогулянка або будь-які інші активності (зарядка на свіжому повітрі, рухливі ігри). Також потрібно регулярно провітрювати приміщення і проводити вологе прибирання.
5. Дуже допомагає загартовування.Але тут головне — поступовість і регулярність. Можна почати з контрастного душу, поступово знижуючи температуру води, і потім перейти на обтирання / обливання холодною водою. Звичайно, під час лікування така міра ПРОТИПОКАЗАНА.
6. Дуже важливий позитивний настрій.Потрібно постійно думати про своє одужання, представляти себе здоровим. Адже, як відомо, думка матеріальна. Потрібно наповнити своє життя позитивними емоціями — подивитися комедії, почитати книги, журнали, знайти собі хобі до душі.
7. Фізичні навантаження.Для того щоб бути здоровим, м’язи повинні працювати. Краще навантажувати їх кожен день потрошку, ніж один раз на тиждень, на 2-3 години. Якщо людина лікується, фізичні навантаження повинні бути мінімальними, наприклад, ранкова зарядка.
Нагадуємо, раніше ми писали про те
як лікувати фолікулярну ангіну.