Про помилки під час прийому знеболювальний - читайте у матеріалі.
Помилки під час прийому знеболювальних
Різні знеболювальні препарати мають дію, спрямовану на зменшення запалення. Ці засоби пригнічують вироблення речовин, що провокують запалення, що призводить до зменшення болю і жару.
Різні анальгетики діють на різні ділянки тіла, і вибір конкретного препарату має здійснюватись лікарем.
Коли люди приймають знеболювальні самостійно, то часто припускаються помилок, які можуть бути дуже небезпечними через наслідки.
Однією з таких помилок є прийом одразу двох таблеток. Прийнятий препарат не дає миттєвого ефекту, його дія проявляється лише згодом (від 30 до 60 хвилин). Якщо біль триває довше, можна прийняти ще таблетку, але потрібно прочитати інструкцію, в якій вказується допустима добова доза препарату.
Ще одна помилка – прийом знеболювальних засобів на голодний шлунок. У цьому випадку може серйозно постраждати слизова оболонка травного органу, який наражається на ризик розвитку ерозій, виразок.
Коли ми приймаємо пігулки у великих дозуваннях натще, ми ризикуємо отримати поверхневу кровотечу з дрібних судин. Також можуть утворюватися виразки, а це підвищує ризик дифузних кровотеч, які призводять до смерті.
Сьогодні фармацевти пропонують препарати від болю, які не шкодять так сильно травному тракту. Однак із їх прийомом пов'язані ризики небезпечних судинних порушень, включаючи утворення тромбів та підвищення тиску (аж до розвитку гіпертонічного кризу). Використовувати ці знеболювальні засоби можна виключно за рекомендацією лікаря.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Стать майбутньої дитини можна вирахувати за іменами батьків
Топ-3 речі з дитинства, які батькам варто зберегти на згадку своїм дітям
Легендарний вафельний торт буде ще смачнішим з цим рецептом (відео)
Вареники по-полтавськи - наче пухкі хмаринки з начинкою