Багато жінок вважають цистит цілком нешкідливим захворюванням, а деякі взагалі не вважають його хвороба, так, щось на зразок застуди. Детальніше читайте у "Країні Здоров'я".
Вигрівайтесь
У період загострення циститу лікарі рекомендують приймати велику кількість теплих відварів брусничного листа і шипшини (як сечогінний засіб), дотримуватися суворої дієти, що виключає сіль і спеції. Добре регулярно пити компоти з сухофруктів і морси.
При сильних болях в області сечового міхура і внизу живота ефективні теплі сидячі ванни, приготовані на основі відварів ромашки, материнки, деревію. При гострому перебігу захворювання можна паритися над розпеченим на плиті червоною цеглою.
Нагріту на плиті цеглу опускають в емальоване відро, на відро садять хворого, обгортають йому ноги і зад теплим пледом.
Під час процедуру слід контролювати ступінь розжарювання цегли, щоб не отримати опік. Після процедури потрібно лягти у ліжко. Повторення процедури роблять через пару днів до настання поліпшень.
З лікарських препаратів можна використовувати такі як фітолізин і канаферон. Вони володіють сприятливою лікувальною дією і практично не викликають побічних ефектів. Але використовувати їх самостійно, без консультації з лікарем, не рекомендується.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Чому діти не сплять ночами?
Стать майбутньої дитини можна вирахувати за іменами батьків
Легендарний вафельний торт буде ще смачнішим з цим рецептом (відео)
Вареники по-полтавськи - наче пухкі хмаринки з начинкою