Ефекти йодної сіткиЕфект після нанесення йодної сітки можна пояснити таким чином: посилюється кровообіг в проблемній зоні, розширюються судини, до хворої ділянки швидше приливає кров, яка приносить з собою захисні клітини і швидше виводяться продукти обміну, таким чином процес одужання прискорюється. Такий метод можна порівняти з проведенням фізіопроцедури, тільки в домашніх умовах, так як в основі його лежить той же принцип - місцево-подразнююча дія. Таким чином, в якості додаткового лікувального методу нанесення йодної сітки можна використовувати при ГРВІ, бронхітах, пневмонії, міалгіях, загостренні остеохондрозу, різних ударах і розтягненнях.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Йододефіцит: 5 важливих фактів про проблемуПро що потрібно пам'ятатиЙодна сітка відноситься до симптоматичної терапії і не замінює основного лікування. У разі виникнення захворювання, насамперед необхідна консультація лікаря. Після огляду і призначення терапії, запитайте його, чи можна нанести йодну сітку і на яку зону.
Йодну сітку необхідно наносити на неушкоджену шкіру.
Йодна сітка протипоказана дітям до 1 року, так як їх шкіра ще дуже ніжна і тонка і ви ризикуєте викликати у малюка опік.
Йод, нанесений на шкіру, діє тільки в межах нанесення, він не поширюється по організму. Тому судити про дефіцит йоду за характером його всмоктування в шкіру не можна.
Перед першим нанесенням, проведіть пробу на індивідуальну непереносимість (нанесіть маленьку краплю йоду на шкіру). При перших ознаках алергії змийте йод і прийміть протиалергічний засіб.