Підвищена кислотністьВід цієї напасті відмінно допомагає картопляний сік. Для його приготування знадобиться 4 бульби середнього розміру. Картоплю очистити від шкірки, протерти на грубій тертці і через марлю віджати сік. При хронічній надлишковій кислотності слід випивати не менше 200-300 мл картопляного соку щодоби.
Протиопікова картопляна стружка.Картопля володіє заспокійливим ефектом, тому застосуємо її, коли обпалимо, наприклад, руку. Картоплю ретельно вимийте теплою проточною водою, потім очистіть від шкірки і натріть бульби на крупній тертці. Протерту картоплю покладіть безпосередньо на уражене місце. Змініть картопляний компрес, як тільки він стане занадто теплим, щоб знімати біль. Такий компрес чудово підходить також і для лікування сонячних опіків.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 10 продуктів, які шкідливо тримати в холодильникуКомпреси з картоплі при лікуванні органів дихання.Підготуйте 4-5 картоплин середнього розміру. Їх необхідно ретельно вимити під проточною гарячою водою. Неочищену картоплю зваріть до готовності, потім очистіть її від шкірки. Теплі (але не гарячі!) бульби потовкти. Якщо мучить кашель, слід ще не остиглу картоплю покласти на спину. Накрити харчовою плівкою або рушником для того, щоб вона якомога довше був теплим. Увага! Якщо компрес призначений для дорослої людини, в картоплю слід додати 50 мл чистого спирту, добре перемішати і тільки після цього накладати.
У випадку, якщо лікуємо дітей, до картоплі можна додати натерту цибулю або часник.Коли картопля охолоне, компрес змити теплою водою. Якщо болить горло, компрес поміщають на шиї і додатково закутують шарфом. Слід пам'ятати, що відварену картоплю довго зберігає тепло і чудово зігріває. таким чином допомагає природним захисним механізмам. Звичайно, вона не повинна бути дуже гарячою, так як в цьому випадку легко обпектися. Але компрес з холодного картоплі буде абсолютно неефективним.