Ми спимо майже третину всього нашого життя, а інша його частина залежить від якості цього самого сну, а це вже, безперечно, вагомий аргумент того, щоб потурбуватись про місце, позу та інші атрибути та якість сну. Тут важливо все: від загальної атмосфери у вашій спальні, до вибору ковдри:
www.tarelki.com.ua/catalog/Odeyalo/ та навіть постелі, на якій ви спите.
Ось декілька порад, як виспатись, прокинутись бадьорим та щасливим:1. Режим сну. Найкраще виробити свій, зручний вам режим сну, тобто лягати та прокидатись приблизно в один і той же час. Найкраще, звісно, якщо вам вдасться лягати до 22.00, а встати в 6.00-7.00, такий розпорядок дасть вам змогу виспатися, адже сон з 22.00 до 2.00 найміцніший, а також зранку ви матимете безліч часу, щоб зібратись на навчання чи роботу та не метушитись, насолодитись сніданком, а це в свою чергу не призведе до початку робочого дня зі стресу.
2. Свіже повітря чи ароматичні масла. Якщо вам не вдається заснути, то в такому випадку вам допоможуть природні аромати, такі як лаванда, шавлія, майоран чи бергамот. Також, якщо дозволяє температура за вікном, можна прочинити кватирку - це допоможе вам наситити організм киснем, відмінно відпочити, та прокинутись бадьорим від свіжого повітря.
3. Матрас та постіль. Цим предметам також потрібно приділити окрему увагу, адже від їх якості залежить ваше самопочуття, стан здoров'я хребта та ваша краса. Тому краще обирати ортопедичні матраци середньої жорсткості, а серед видів постільної білизни надавати перевагу шовковій, - вона запобігає появі зморшок, а також чудово підтримує оптимальну температуру тіла.
4. Психологічне налаштування. Якщо ви залишили якісь справи не вирішеними, то думки про них точно не дадуть вам спокійно заснути, а тим паче прокинутись бадьорим. Якщо таке трапляється часто, вам або варто планувати менше справ на день, або змінити розпорядок дня, щоб встигати вирішувати все заплановане, а найкраще, просто не переживайте через дрібниці, - більшість з того, за що ми хвилюємося ніколи не стається.
5. Фізичне налаштування. Щоб відпочити за ніч, а вранці не метушитись і не бігати по квартирі в поспіху шукаючи другу шкарпетку, - приготуйте все заздалегідь: перегляньте прогноз погоди і підберіть одяг, можна кілька варіантів обдумати, кладіть необхідні для роботи речі в одному місці, приготуйте перекус, якщо берете його з собою в офіс, вимийте чашку для ранкової кави. Вечірні ритуали краси також дуже важливі для ранкового заряду хорошим настроєм, адже приємно дивитись в дзеркало на красиву сяючу шкіру, а тому вмивання обличчя та демакіяж обов'язковий пункт підготовки до сну. Також є чимало масок для волосся, які можна робити на ніч, а вранці тільки помити голову і захоплюватись красивими локонами.
Головне, робіть те, що і як вам комфортно, слухайте свій організм.