Як позбутися нервового перенапруження за кілька хвилин
17:00, 16 Тра 2016 · Категорія: Народна медицина · Переглядів 2379 ·
Коли ваше нервове перенапруження досягає критичної точки, важливо вчасно допомогти собі самому і не допускати зривів і ускладнень. Коли нерви натягнуті, як струна, є способи просто і ефективно зняти нервове перенапруження - не можна дозволяти негативним емоціям брати верх над розумом, щоб не зробити імпульсивні вчинки, про які потім доведеться пошкодувати.
Відновіть рівновагу
Масаж рук
Цей спосіб можна застосувати в будь-якій ситуації і не збентежити нікого з оточуючих. Досить великим пальцем однієї руки робити кругові масажні руху на долоньці інший руки - така дія відразу ж заспокоює.
Як йоги
Можна скласти долоні разом, як це роблять зазвичай йоги, злегка натискаючи одна на іншу. Так потрібно утримувати їх разом протягом 5-10 секунд. Такий спосіб допомагає "повернути" себе в своє тіло, відчути його і злегка притупити емоції.
Заплющити очі
Як виявляється, майже 80% сенсорної стимуляції приходять до нас через зір. Тому, "вимкнувши" ненадовго цей орган почуттів, ви дасте мозку необхідну йому перерву. У стресових ситуаціях і в період особливо нервової напруги варто щодня протягом хоча б півгодини просто лежати на ліжку, закривши очі.
Дихання
Правильне дихання - практично панацея від багатьох станів і навіть захворювань. Досить зробити кілька вдихів-виходів (нехай видих буде довше). Видихати потрібно ротом і якомога голосніше - так можна скорегувати енергетичний потенціал.
Розтяжка
У момент стресу наше тіло напружується, а м'язи виявляються скутими. Варто в такій ситуації витягнути руки вперед, потім потягнутися вгору, зробити пару кругових рухів ними. Можна пострибати на місці, зробити розтяжку ніг - так відступить напругу в руках і ногах.
Обійми
Відомо, що 10 секунд щоденних обіймів допомагають відновити енергетичний баланс в організмі. А ще обійми благотворно впливають на біохімічні процеси, допомагають боротися з втомою і навіть зміцнюють імунну систему! Тому важливо якомога частіше обніматися з улюбленими вами людьми (згадайте лише Ніка Вуйчича).
Знайти опору
Це ще одна досить ефективна вправа при появі відчуття минає з-під ніг грунту. Треба встати біля стіни, гарненько спертися про неї долонями (ноги стійко стоять на підлозі). Слід утриматися в цій позі 5-10 секунд, злегка натискаючи на долоні всією своєю вагою.
Струшування
Всі бачили, як кішки і собаки (та й багато інших тварин) стряхують всім тілом. Так скидається заціпеніння або викидаються з голови тривожні думки. Уявіть себе мокрою собакою і струсніться, як це робить вона - бажано це робити без глядачів і протягом 15 хвилин. Повинно допомогти!
За матеріалами: hronika.info
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
3 грубі помилки, які руйнують авторитет мами в очах дитини