Серце. Одна з причин вживати корицю пов'язана з її властивістю, що захищає від розвитку серцевих захворювань.
"Спеція допомагає знизити рівень загального холестерину, "поганого" холестерину і тригліцеридів, в той час як "хороший" холестерин залишається стабільним. Вживати корицю корисно тим, хто страждає високим кров'яним тиском", - констатують експерти.
Мозок. Ще один аргумент на користь кориці - вона покращує захист мозку від дегенеративних вікових процесів, включаючи хворобу Альцгеймера. В цьому аспекті спеція оцінюється вченими як потужний засіб, що сприяє довголіттю. Дослідження, опубліковане Національною бібліотекою медицини США, показало: водний екстракт цейлонської кориці пригнічує агрегацію тау-білка і утворення волокон, які є маркерами хвороби Альцгеймера. Дану здатність спеції, що допомагає жити довше, вчені пов'язують з дією її активного інгредієнта коричного альдегіду.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Кориця у десертах сприяє схудненнюРівень цукру. Експерти організації Diabetes. UK (Великобританія) констатують, що кориця - один з найкращих продуктів, що дозволяють довше жити людям, які хворіють на діабет. Її споживання при діабеті 2 типу зменшує шанси постраждати від небезпечних наслідків, що викликаються високим цукром в крові
"Було показано, що щоденне споживання від трьох до шести грамів спеції знижує рівень глюкози, тригліцеридів, "поганого" холестерину в сироватці у діабетиків середнього віку після 40 днів вживання", - інформує організація.
Також є дослідні дані про те, що споживання всього одного грама кориці в день може підвищити чутливість до інсуліну і допомогти впоратися з діабетом 2 типу, або повернути його назад (в комплексі з іншими заходами).
З урахуванням перерахованих властивостей експерти радять додавати корицю в різні страви і напої повсякденного раціону.