Операція показана при атрофії м'язів або жирової тканини, деформації сідниць після травм або хвороби, обвисанню сідниць або їх малому об’єму.
Імплантацію сідниць проводять для збільшення їх розміру, поліпшення форми та контуру, а також для усунення асиметрії при односторонній атрофії або травматичному пошкодженні сідниць.
Як підготуватисяЯк і у випадку інших хірургічних процедур, пацієнт до моменту операції повинен бути здоровий. Обов'язкова консультація анестезіолога. За 2 тижні до операції і протягом 2-3-х тижнів після неї необхідно відмовитися від паління, а за 6 тижнів до операції - від прийому протизаплідних засобів.
Як робитьсяВ залежності від техніки операції, робляться розрізи довжиною 4-5 см у підсідничній складці, або між сідницями. Під великий сідничний м'яз поміщають протези. Імплантати різного об'єму і форми, наповнені силіконовим гелем, бувають як гладкими, так і з текстурованою поверхнею.
В залежності від складності, операція триває від 1,5 до 3 годин і проводиться під загальною анестезією.
Відразу після операції пацієнт одягає компресійну білизну, знімати яку не можна до п'яти діб, а потім для підтримки м'яких тканин носить спеціальні шорти або бриджі протягом 1,5-2 місяців. Шви знімають на 10-й день після операції. У перший тиждень після операції пацієнтові важко сидіти і вставати, при ходьбі можливі больові відчуття. Вони зазвичай проходять через тиждень, але до нормальної фізичної активності можна повернутися через два тижні. Займатися спортом можна після закінчення 1,5-2 місяців.
Можливі ускладненняОскільки процеси загоєння індивідуальні, хірург не може передбачити зі 100-відсотковою гарантією, які саме постійні рубці залишаться після операції. Неможлива також ідеальна симетрія рубців і сідниць. Протягом декількох тижнів після операції можуть зберігатися набряки і крововиливи. Досить рідкісне ускладнення - виникнення скупчень серозної рідини під м'якими тканинами, що потребує додаткового лікування. У зоні операції, як правило, знижується чутливість
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: -Пружна попа як горіх