Ліки від а до я  -   Хвороби  -  Калькулятор калорій  -   Магнітні бурі  -   Дієти  -  Очищення організму  -  Схуднення  -  Молочниця
Геморой  -  Лікування  -  Косметологія  -  Поради  -  Інсульт  -  Інфаркт  -  Діабет  -  Варикоз  - Вправи - Covid-19 


Ліки та препарати







Еритроміцинова мазь

ВАТ «ТАТХІМФАРМПРЕПАРАТИ»


Інструкція


Склад: діюча речовина: 1 г мазі містить еритроміцину – 0,01 г (10000 ОД);

допомiжнi речовини: ланолін безводний, олія мінеральна, натрію мета бісульфіт (Е 223).

Лікарська форма. Мазь очна.

Фармакотерапевтична група. Засоби, що застосовуються в офтальмології. Антибіотики.

Код АТС S01A A17.

Клінічні характеристики.

Показання.

Бактеріальний кон’юнктивіт, блефарит, трахома, бактеріальний кератит); гнійні захворювання шкіри, інфіковані рани, пролежні, опіки 2 - 3 ступеня, трофічні виразки.

Протипоказання.

Місцеві реакції підвищеної чутливості до компонентів препарату, тяжкі порушення функції печінки. Дитячий вік до 5 років.

Спосіб застосування та дози.

При захворюваннях очей мазь закладають за нижню повіку 3 рази на день; при трахомі – 4 - 5 разів на день. Тривалість лікування залежить від тяжкості і перебігу захворювання, але не має перевищувати 14 діб. При трахомі лікування слід поєднувати з викриттям фолікулів. При стиханні запального процесу препарат застосовують 2 – 3 рази на день. Тривалість курсу лікування при трахомі не повинна перебільшувати 3-х місяців.

При гнійних захворюваннях шкіри та м’яких тканин мазь наносять на уражену ділянку тонким шаром 1 - 2 рази на день, після видалення некротичних мас та гною, при опіках – 2 - 3 рази на тиждень. Тривалість лікування залежить від тяжкості захворювання і супутньої терапії і становить від декількох днів до 2 тижнів..

Побічні реакції.

Можливі місцеві алергічні реакції (гіперемія кон’юнктиви, набряк повік або на шкірі місцеве подразнення, свербіж, висип в місці нанесення) У таких випадках застосування мазі слід припинити.

При тривалому застосуванні можливий розвиток вторинної інфекції, яка спричинена стійкими до еритроміцину мікро організмами.

Передозування.

При місцевому застосуванні випадки передозування не описані.

Застосування в період вагітності або годування груддю.

Ефективність та безпека застосування препарату у період вагітності та годування груддю вивчені недостатньо. Застосування у період вагітності або годування груддю (не наносити на груди) можливе, якщо на думку лікаря, очікуваний позитивний ефект для матері перевищує потенційний ризик для плода/дитини.

Діти.

Як правило не застосовують для лікування дітей віком до 5 років. Можливе застосування для лікування дітей за призначенням лікаря, якщо очікуваний лікувальний ефект перевищує ризик можливих побічних ефектів.

Особливості застосування.

До застосування іншого противугревого засобу для зовнішньго застосування має пройти не менше 1 години. Якщо протягом 3 – 4 тижнів застосування стан вугревих висипань не покращився, необхідно проконсультуватися з лікарем щодо подальшого користування препаратом.

У дітей, матери яких мають клінічно виражену гонорею, еритроміцин як офтальмологічний засіб застосовують одночасно з водним розчином пеніциліну G для парентерального введення.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні авто транспортом або роботі з іншими механізмами. Спеціальні дослідження по вивченню впливу на здатність керувати транспортними засобами та іншими механізмами не проводились.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій. Несумісний з хлорамфеніколом (антагонізм).

Знижує бактерицидну дію бета-лактамних антибіотиків (пеніциліни, цефалоспорини, карбопенеми).

При одночасному застосуванні лікарських форм еритроміцину для зовнішнього застосування з абразивними засобами, які призводять до надмірного подразнення шкіри, а також із засобами, які спричиняють злущування шкіри, можливий кумулятивний подразнюючий або висушую чий ефект.

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка. Еритроміцин – бактеріостатичний антибіотик з групи макролідів, який продукує Streptomyces erythreus. Еритроміцин проявляє антибактеріальну дію щодо грам позитивних і грам негативних мікро організмів (різні види Streptococcus, Starhylococcus, N. gonorrhoeae, N. meningitidis), у тому числі штами стійки до інших антибіотиків. Препарат активний також у відношенні Clostridium spp., Corynebacterium diphtheriae, C. haemolyticum, Haemophilus influenzae, Mycoplasma pnemoniae, Actinomyces israelii, Listeria monocytogenes, T. pallidum, хламідій.

Фармакокінетика. При місцевому застосуванні системна абсорбція низька.

Фармацевтичні характеристики.

Основні фізико-хімічні властивості: мазь від жовтуватого до жовто-бурого кольору.

Термін придатності. 3 роки.

Не застосовувати після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці.

Умови зберігання. Зберігати в недоступному для дітей, захищеному від світла місці при температурі не вище 15 ° С .

Упаковка. По 10 г у тубах, 1 туба у картонній упаковці.

Категорія відпуску. За рецептом.

Виробник.

ВАТ «ТАТХІМФАРМПРЕПАРАТИ»,

Російська Федерація.

Місцезнаходження.

Російська Федерація,

420091, Казань,

вул. Біломорська, 260.
Кількість переглядів:
Оцінка і коментарі відвідувачів
comments powered by Disqus