Розберіться в собі. Знайдіть справжні причини ревнощів. Можливо, ви ревнуєте, тому що боїтеся стати самотньою і покинутою. Тоді зрозумійте, що саме такою поведінкою ви поступово відштовхуєте свого партнера.
Причиною ревнивого характеру може бути занижена самооцінка, невпевненість у собі і закомплексованість. Ви можете не визнавати це самій собі, але повірте, в глибині душі ви недостатньо себе любите. Найкращий вихід в такій ситуації - звернутися до психолога. З його допомогою ви розберетеся в собі, навчитеся приймати себе такою, яка ви є, і навчіться любити себе.
Не потрібно ставити в центр вашого світу свого коханого. У вашому житті є ще багато людей, подій і речей, які заслуговують на увагу. Навчіться зосереджуватися на собі, своїй роботі або хобі, на інших членів сім'ї. Як тільки вас відвідає напад пекучих ревнощів, спробуйте відволіктися в своїх думках на щось зовсім інше. Подумайте про своє майбутнє, про те, як можна вдосконалити вашу особистість, помрійте про майбутнє відпустці або задумайтеся про зміну іміджу. Будь-яким способом починайте фокусувати увагу на своїй персоні.
Позбавтеся від шкідливої звички накручувати себе. Перестаньте фантазувати та уявляти те, чого немає. Приймайте тільки факти і не придумуйте ніяких ситуацій з вашим партнером у головній ролі, не додумуйте за нього його думки і почуття.
Не піддавайтеся почуття ревнощів. Заспокойтеся і зробіть кілька глибоких вдихів і видихів. Розслабтеся.
Не обговорюйте зі своїми подругами і колегами тему ревнощів. Розповідаючи їм про свої підозри і почуттях, ви знову і знову переживаєте неприємні моменти і замість того, щоб гнати від себе негативні думки, знову себе накручуєте. Крім того, не підтримуйте такі теми, розпочаті своїми співрозмовниками.
ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Що штовхає жінок на зраду