Нереалістичні плани. Ти була впевнена в тому, що похід по магазинах займе максимум півтори години, але в підсумку ти витратила майже три. Справа навіть не в тому, що ти забігла на десять хвилин в бутік, де виставлена нова колекція, а в тому, що спочатку ти заклала на шопінг занадто мало часу. Для того, щоб впоратися з цією проблемою, протягом тижня записуй, скільки часу в тебе займає справа.
Оточення. То довелося одній подрузі допомогти вибрати літнє взуття, то розмова з іншого подругою зайняла багато часу ... Таке враження, що не ти керуєш своїм часом, а хтось інший! Так, бувають форс-мажорні обставини, які різко змінюють всі плани. Але якщо такі форс-мажори трапляються щодня, задумайся: чому ти повинна підлаштовуватися під графік оточуючих, в той час як вони безсовісно крадуть твої тимчасові ресурси?
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як покращити своє життя: відкиньте усе зайвеВідсутність мотивації. Так, ти із задоволенням простудіювала книгу з тайм-менеджменту і, повна ентузіазму, почала структурувати свій час. А ти запитала себе: навіщо тобі це треба? Якщо відповідь для тебе не очевидна, можливо, ти відчуваєш себе комфортно і без всякого тайм-менеджменту.
Немає пріоритетів. У житті кожного з нас щодня відбувається маса речей, важливих і не важливих, обов'язкових і не дуже. Якщо ти не можеш вибрати з величезного потоку справ найнасущніші, це призводить до непотрібної метушні: ти берешся за одну справу, кидаєш її на півдорозі і хапаєшся за іншу... Для того, щоб змінити ситуацію, вранці або ввечері, напередодні, визнач 5 важливих справ, які треба зробити обов'язково.