УпевненістьНіхто ніколи не буде дослухатися до людини, як ледь чутно розмовляє, постійно сумнівається в собі та не знає, чого хоче. «Сірі кардинали» нікого не цікавлять. Тому не варто боятися проявити свій характер, навести аргументи на свою користь або навіть залишитися «білою вороною». Упевненість повинна проявлятися в усьому – одязі, манері поведінки, роботі та спілкуванні. Але в жодному разі не переступайте межу між упевненістю та самовпевненістю.
Ідеї для розмовЗавжди тримайте в запасі кілька тем, на які можна поспілкуватися з різними типами людей. У всіх бувають моменти, коли при знайомстві не знаєш, як почати розмову, навіть у харизматиків. Проте вони мають козир у рукаві – ідеї, що завдяки ораторським здібностям перетворюють будь яку мовчанку на активний діалог.
Уміння слухатиХаризма – це не лише вміння налагоджувати контакти, а й підтримувати їх. Для цього потрібно уважно слухати свого співрозмовника та проявляти зацікавленість у тому, що він каже. Максимально приділіть увагу своєму товаришеві, запевніть, що цей діалог для вас зараз найважливіший, налагодіть міцний емоційний контакт. Хто ж не хоче відчути себе особливим?
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 7 порад для розвитку вашої харизмиЕмоціїДля того, аби здобути прихильність інших, треба не так багато – просто бути собою та вміти цим користуватися. І ні, це не егоїзм. Неможливо заразити когось якимись емоціями, якщо сам їх не відчуваєш. Якщо весело – смійтеся, сумно – не бійтеся сказати про це іншим. Проте пам’ятайте, що оптимізм – запорука успіху, а будь-якими емоціями керуєте ви. Тож не втрачайте своєї щирості.
СамоконтрольЗавжди зберігайте самовладання. Якщо перейдете на крик чи плач, це, можливо, приверне увагу, проте не допоможе здобути прихильності інших. Кожен крок, вчинок чи слово мають бути добре обдумані. Якщо вони можуть хоч якось негативно вплинути на співрозмовника, не допускайте цього. Не дозволяйте емоціям заволодіти вами, а ситуаціям керувати вашим життям.