Завдання перше, основне. Дозволь собі жити! Проблема дефіциту часу для себе, найкращої, найчастіше суто психологічна. Зрозумій (або прийми на віру): тобі бракує часу для себе, бо ти не дозволяєш собі цього. Ти – головний цербер для себе ж! І причин цього знов-таки чимало.
Завдання друге. Шукаємо час
Для початку визначмося, скільки часу потрібно жінці, щоб мати право сказати «Я про себе піклуюся, я себе люблю та бережу».
Ранкова зарядка – кожен день. Час беремо у сну. 20 хвилин туманного дрімання ще нікого не врятували. Роби «Око відродження». Витратиш не більше 20 хвилин, вправи нескладна, саме для сонного ще тіла. А ефект – приголомшливий! Недарма цей комплекс люблять тибетські лами.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Сови і жайворонки: хто більше схильний до зрадМаски для обличчя та рук. Двічі на тиждень по 20 хвилин. Ці хвилини можна вкрасти у своїх телефонних діалогів з подругами (найчастіше вони обтяжують, а не розважають. За рідкісним винятком) або позичити в телевізора. Зізнайся: хоч би двічі на тиждень сідаєш усе-таки до серіалу або фільму на DVD? Не стільки дивишся, скільки релаксуєш, відволікаєшся від справ. Нанеси на обличчя масочку, опусти ручки у ванночку й одержуй подвійне задоволення!
Спортзал. Двічі на тиждень. «Укради» час у роботи. Домовся з начальством на роботу без перерви двічі на тиждень. Перестань затримуватися без нагальної потреби. Як стимул тримай перед своїм внутрішнім поглядом себе, струнку та юну.
І останній пунктик. Право на друзів-подруг. Хоч би раз на тиждень дозволяй собі посиденьки в кафе або чай у найближчої подруги. Це фізіологічно обумовлена потреба жіночого організму. Відзначено: жінка, яка на тривалий час позбавлена можливості побалакати відверто (хоч навіть ні про що), починає любити брюки, горілку та розуміє лесбіянок. Тобто той чоловік, який живе в кожній із нас, починає нахабніти та витісняти жінку. І кому це потрібно?