План завдань
Класичний прийом, який допоможе розставити пріоритети і всі крапки над «i» - звичайний планнер! Зроби календар, у якому будеш відзначати найважливіші завдання на місяць, а в щоденник вписуй все навіть до дрібниць. Будь об'єктивна в розцінюванні сил, але і не шкодуй себе, адже в процесі ведення плану ти розберешся у своїх потенційних можливостях.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Шість речей які шкодять вашій психіціПунктуальність
Успішні люди найчастіше пунктуальні - адже це одна із запорук успіху! Звичайно ж, вчасність допомагає бути більш зібраною і не розпорошуватися на дріб'язкові питання. Крім того, дотримання дедлайнів виховує робочий характер і налаштовує на продуктивний лад - адже коли все зроблено вчасно, так і хочеться стати ще досконаліше і краще!
Соцмережі
Для підвищення продуктивності дуже радимо тобі перестати користуватися соцмережами на робочому місці або звести користування до мінімуму. Відомо, що після зміни завдання людині необхідно близько 15 хвилин, щоб включитися в нову роботу - уяви, що ж тоді відбувається з твоїм мозком, коли ти перевіряєш повідомлення та сповіщення щопівгодини? Ідеальний варіант - використовувати соцмережі тільки під час обіду, і те, коли ти не хочеш просто насолодитися їжею і спілкуванням з колегами.
Мотивуй себе
Для підвищення робочої продуктивності дуже важливо ще й мотивувати себе. Роби це за допомогою картинок, написів, фільмів або обіцянок! Більше про те, як мотивувати себе, читай тут:
Відпочивай
Щоб добре працювати, потрібно вміти і добре відпочивати. Не відмовляй собі в задоволенні після роботи пройтися парком, а на вихідних виїхати за місто. Використовуй час відпочинку для того, щоб відновити свої сили, стати спокійніше і врівноваженіше. І тоді у тебе точно будуть сили і бажання працювати добре і продуктивно, починаючи вже з цього понеділка!