Що ми можемо зробити в цій ситуації?Ця фраза демонструє вашу готовність до конструктивних дій, готовність щось робити. До того ж «ми» робить вас обох учасниками процесу і злегка зближує, як би в загальній біді.
Розкажи мені, чому ти так думаєш і на чому грунтуються твої висновкиЦя фраза говорить про твоє щире бажання зрозуміти співрозмовника. Дуже часто під час конфлікту кожен прагне довести своє і не чує іншого, що підвищує градус емоцій. Ця фраза пропонує розповісти про свою точку зору, що саме по собі закликає людину до вдумливого оповідання, а значить і знижує емоційний фон розмови, сповільнюючи її темп.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Що стимулює ваш мозок до роботи краще кави Як ти думаєш, це ще гірше, ніж те, що ми пережили в минулому році?Пропонуючи співрозмовнику згадати спільний досвід подолання перешкод, ти автоматично робиш його своїм союзником. Ця фраза волає до командного почуття, до прагнення пройти всі перепони рука об руку.
Давай припинимо лаятися прямо заразЯкщо попередні витіюваті прийоми не для тебе, то просто напряму запропонуй співрозмовнику мирову. Розкажи, що це не той випадок, де важливо, хто правий, а хто винен (якщо це дійсно так).
Я готовий вислухати все, що ти готовий сказати, але спочатку ...Зроби навмисне перерву. Зверни увагу на якусь кумедну річ, смішний момент в роботі, останні новини etc. Ця перерва допоможе вам зняти напругу і повернутися до обговорення болючого питання в зовсім іншій тональності. Якщо цей трюк провалився «в зародку» під різким поглядом опонента, попросіть перенести обговорення на годину пізніше.