МімікаБігаючі очі - одна з ознак того, що тобі брешуть. До речі, обманщик ще й моргає частіше звичайного - візьми це на замітку! Втім, занадто пильний погляд теж повинен тебе насторожити. Згадай, як ти сама застосовувала цей трюк: дивлячись на вчителя «чесними» очима, запевняла: «Я дійсно вчила!» І якщо приятель, так само «чесно» дивлячись на тебе, розповідає про те, як він один бився з дюжиною бандитів, швидше за все, він лукавить.
ЖестиПридивися до жестів співрозмовника - і ти багато чого зрозумієш. Наприклад, хлопець, побачивши тебе в новій сукні, починає бурхливо жестикулювати і захоплюватися: «Тобі так йде, ти така гарна!» І криво усміхається при цьому, а ще - зчіплює руки в замок або відходить на кілька кроків назад. Насторожся: можливо, він тобі бреше, і ти в цій сукні схожа не так на Періс Хілтон, а на стіг сіна.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Через що не варто виправдовуватись: ТОП 7 речейТи запитала свого хлопця, чому він не подзвонив тобі вчора ввечері, а він, чухаючи ніс або шию і потираючи мочку вуха, почав бурмотіти щось про позапланове тренуванні? Швидше за все, він придумав її на ходу: ці жести говорять про те, що він не цілком щирий. Коли людина бреше, вона може складати руки в замок або засовувати їх у кишені, смикати плечем посміхатися, ніби вибачаючись.
РозмоваУ брехуна може тремтіти голос, він раптом починає говорити повільніше, ніж зазвичай - ще б пак, адже, відповідаючи на твоє питання, він одночасно намагається придумати, як правдоподібніше збрехати! А якщо ти різко зміниш тему розмови, співрозмовник з полегшенням тебе підтримає: чим менше він буде брехати, тим менше шансів проколотися. Якщо ж він щирий, то зміна теми, навпаки, його образить: він же ще не сказав всього, чого хотів!