Перше - не поспішайте. Дозвольте собі самій спокійно розібратися зі сформованою ситуацією. Але не варто і застрявати в негативних переживаннях і пошуках причинно-наслідкових зв'язків.
Друге - подивіться на кризу як на можливість змінити ваше життя на краще.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як зміцнити стосунки з чоловікомТретє - позбудьтеся від баласту. Підведіть підсумки всіх ваших справ: можливо, ви вже кілька років збираєтеся навести порядок на балконі або зателефонувати старій шкільній подрузі. Постарайтеся, почавши з дрібниць, закінчити всі незавершені справи і проекти - і це значно вам допоможе. Такий же перегляд має сенс зробити і для свого оточення - можливо, у вашому оточенні є люди, з якими вже давно варто припинити спілкування, а хтось навпаки обділений вашою увагою, тоді як саме це спілкування приносить вам взаємну радість і користь.
Слід пам'ятати, що словом «криза» позначають не щось страшне. Фактично криза - це перехід від старого до нового, від одного етапу життя до нового, швидше за все, незвичному етапу. Виходить, криз може бути стільки, скільки серйозних змін в житті переживає людина. Створення своєї сім'ї, народження дитини, поява онуків, розлучення, сварка - все це, по суті, кризи жіночого віку. Звичайно, все невідоме тривожно, і не завжди нове легко освоїти і прийняти у своє життя, але не дарма східні мудреці кажуть, що самий темний час доби буває перед світанком - у ваших силах зробити кризи початком свого чергового особистого світанку.