Ліки від а до я  -   Хвороби  -  Калькулятор калорій  -   Магнітні бурі  -   Дієти  -  Очищення організму  -  Схуднення  -  Молочниця
Геморой  -  Лікування  -  Косметологія  -  Поради  -  Інсульт  -  Інфаркт  -  Діабет  -  Варикоз  - Вправи - Covid-19 


Геть із голови: 7 даремних жіночих тривог

20:00, 25 Жов 2015 · Категорія: Психологія · Переглядів 2240 · 

Страхи і переживання бувають порожніми і абсолютно необгрунтованими. Але саме такі найчастіше псують життя, адже перемогти безтілесну фантазію дуже важко. Вміти розпізнавати марні тривоги - дуже корисний навик. Він допомагає зосередитися на проблемах реальних, а не надуманих.


Тривога

Тривога



Ми відібрали сім найбільш поширених жіночих проблем, які в більшості випадків не вартують стількох душевних і фізичних сил. Психолог Надія Баришева, лікар психіатр-психотерапевт центру інноваційної психотерапії Helpandhope розповідає, звідки беруться такі неспокою і що з ними робити.

1. Я НЕКРАСИВА (ТОВСТА)
Одна з головних жіночих тим - переживання з приводу зовнішності. І хвилює вона навіть красунь. Хто з нас не шукав в дзеркалі неіснуючі недоліки і не жахався показаннями ваг?

Коментар фахівця. "Найбільше зовнішністю стурбовані ті, хто не заміжні і в пошуку. Але їм слід пам'ятати, що крім гарної обгортки є внутрішній зміст, який і забезпечує тривалість і глибину відносин.
Важливо розуміти: для того, щоб цінували вас, треба навчитися приймати себе, займатися і вкладати в себе сили, вчитися, опановувати різні навички та вміння. А боротьбою за красивий "фасад" приховують невпевненість, комплекси, з якими і треба боротися".

2. ВСЕ ЗАНАДТО ДОБРЕ!
"Будинок - повна чаша, стрімка кар'єра, діти здорові, і чоловік - ідеальний. Десь повинен бути підступ?" Багатьом в це важко повірити, але є щасливиці, яких турбують власні удачі. Замість того, щоб насолоджуватися життям, вони перебувають у пошуках пастки.
Ми звикаємо долати труднощі і боротися, що не вміємо радіти вже і без того комфортній ситуації і продовжуємо оглядатися по сторонах. Забуваючи жити моментом і користуватися спокоєм, який є тут і зараз.

Коментар фахівця. "Коли все добре, виникає питання про сенс життя і самореалізації, стає цікаво, а що такого особливого я зробила, що з себе уявляю, навіщо живу. Відповісти важко. Треба розбиратися, чого хоче особистість і реалізовувати. Але існує і той самий пошук підступу. Рано чи пізно ми знаходимо його, щоб героїчно долати, відчуваючи значимість".

3. МЕНЕ ОТОЧУЮТЬ ВОРОГИ ТА ЗАЗДРІСНИКИ
У житті достатньо моментів, щоб почати підозрювати всіх і кожного в нечесності і підлості. Нам може здається, що вороги ховаються під масками привітних сусідів, милих колег і шкільних подруг, і вірити нікому не можна. Життя стає мінним полем, пройти яке можна, лише дотримуючись усіх правил обережності.

Коментар фахівця. "Подібне сприйняття відштовхує оточуючих, тому немає ні вірних друзів, ні близьких людей, бо таких світ ще не створив. Ця установка може бути і серйозним симптомом психічного розладу".

4. Я НЕ СПРАВЛЯЮСЬ ЗІ СВОЄЮ ДИТИНОЮ
Так жодного разу в житті не думали лише ті, у кого ще немає дітей. Ця тривога властива кожній мамі, яка хоче дати найкраще дитині. Подібні думки відвідують в різних побутових випадках: коли син або дочка приходить з розбитим коліном, приносить двійку в щоденнику, самостверджується в перехідному віці і грюкає дверима кімнати.

Коментар фахівця. "Кожен батько, коли у дитини трапляються неприємності, думає про свою провину. Але його завдання - не свій клон виростити, а скоріше незалежну особистість".

5. МІЙ ЧОЛОВІК МЕНІ ЗРАДЖУЄ (НЕ ЛЮБИТЬ)
Не секрет, що так трапляється. Чоловіки зраджують, не люблять і живуть з нами тільки заради дітей, загального житла і за звичкою. Але буває, що наші підозри лише через те, що це досвід оточуючих або відзвуки минулого зради.

Коментар фахівця. "Така тривога вимотує і чоловіків. Важко жити в атмосфері підозр, виправдовуватися, боятися затриматися на роботі або з друзями, або не взяти трубку і не відповісти на повідомлення. Незначною мірою це може і подобатися, але з часом стане викликати апатію, або, в якості відповіді, бажання дійсно піти і зробити те, в чому його підозрюють".

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Надихаюче відео про те як подолати страх

6. МЕНЕ НЕ ЗА ЩО ЛЮБИТИ
Як часто в нас говорять маленькі дівчатка, яких тільки що насварили батьки! Багато дитячих комплексів ми принесли у доросле життя. У нас діє переконання, що люблять за те, чого у нас немає і бути не може. З цієї причини ми відгороджуємося від близьких, не помічаючи безумовної любові, яку нам дарують лише за те, що ми є.

Коментар фахівця. "Проблема невпевненості в собі в тому чи іншому вигляді властива багатьом. Важливо зрозуміти, що незважаючи ні на що, є люди, які люблять нас щиро, якими б ми не були. Кожен не ідеальний. Пошукайте, завжди знайдеться щось таке, що зробить вас особливим в очах оточуючих".

7. Я ПОГАНИЙ ПРАЦІВНИК
Справи на роботі турбують нас не менше справ особистих і домашніх. При тому, що в Росії жінок з вищою освітою більше, ніж чоловіків, саме ми переживаємо за професійні неуспіхи. Будь провал сприймаємо не як досвід, а як доказ неспроможності. Ми боїмося, що не потягнемо серйозні посади, нам не вистачає навичок і ми щось знаємо гірше інших. Впевнені, що є десятки гідних, і упускаємо кар'єрні шанси.

Коментар фахівця. "Тут діє перфекціонізм, страх невдачі і засудження, почуття провини керують і заважають можливості розвиватися. Ми страждаємо від власної нікчемності, присвячуючи цьому почуттю багато часу. У деяких роки йдуть на марні переживання власних помилок. Але краще не потрапляти в їх число і пам'ятати, що право на помилку мають всі, але можна зробити з неї правильні висновки і рухатися вперед".


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:





Підписатись не коментуючи
E-mail:
 Додавання коментаря:
Ім'я:
Пароль: (якщо зареєстрований)
Email: (обов'язково!)

теги форматування

додати смайли
Підписатись на коментарі по e-mail
 

Пропонуємо переглянути наше відео





Останні новини

10:35
Як полегшити головний біль: корисні поради
16:14
Симптоми тривожності, які вимагають звернення до лікаря
22:15
Діє краще, ніж ліки: вчені назвали найкращий спосіб позбутися стресу
15:51
Як подолати зимову депресію: поради вчених
23:30
Науковці пояснили, як жарти впливають на мозок
7:30
Винайдено метод, як відучити підлітків від шкідливої їжі
13:30
Усмішка без приводу шкідлива для здоров'я
15:30
Психічне здоров'я страждає від продукту, який є на кожній кухні
9:30
Хронічний стрес може призвести до страшної хвороби
22:30
Що їсти для хорошого настрою та боротьби зі стресом
14:30
Вчені назвали найщасливіший вік у житті кожної людини
8:30
5 способів підвищити свій імунітет
22:30
Як впливають на дітей сварки з братами і сестрами
13:30
Міф про банани, який розвіяли вчені
0:20
Три принципи щасливої людини
23:30
Що варто знати про усміхнену депресію
1:20
Їжа, котра здатна загнати нас у депресію
10:30
Три причини, через які люди не люблять понеділки
8:30
Фізичні навантаження змушують людину забути про гроші
21:30
Вчені пояснили, як прокидатися з хорошим настроєм
8:30
Чому всі намагаються заїсти стрес
23:30
5 порад, як знизити рівень гормону стресу
6:30
Щоденні звички, котрі провокують стрес
8:30
Названо 5 найбільш стресових професій
1:20
Вчені пояснили, як лікувати синдром хронічної втоми
22:30
Причини виникнення зимової депресії
1:20
Психологічна проблема, яка заважає схуднути
1:20
Як під час сну мозок перебирає спогади людини
8:30
Думки, котрі допоможуть впоратися зі стресом
10:30
Метод заспокоїти нерви через розслаблення м'язів
8:30
Синдроми біполярного розладу, котрі воліють не помічати
12:30
Агресивні люди помирають швидше за спокійних
23:30
Причини, через які людина пітніє під час стресу
22:30
Як позбутися стресу за 15 хвилин
21:30
8 порад, які допоможуть змінити ставлення до ситуації
8:30
Причина, через яку люди гризуть нігті
6:30
Тьмяне світло вночі може призвести до депресії
7:30
Вчені довели, що депресія пришвидшує старіння
9:30
Вчені: Більше задоволення людині приносять не придбання, а враження
10:30
7 найбільших залежностей сучасної людини
Здоров'я в соцмережах: