Ви ніколи не замислювалися, чому ми вживаємо слова-паразити? Якщо проаналізувати, то вони є чимось на зразок зв'язки у фразі, коли перше її слово ви вже сказали, а от вимовляти чи друге - ще не вирішили. Або коли продовжувати розмову треба, а що сказати - ви ще не придумали. Ці слова і фрази допомагають потягнути час, і з них можна зробити деякі висновки з приводу співрозмовника!
Отже, якщо ваш співрозмовник зловживає такими словами ...
"Насправді…"Ііндивід напевно дуже цінує свою власну думку, а ось до думки оточуючих прислухається рідко. Можливо, він з тих, хто довіряє лише власним очам, і переконати його в чому-небудь дуже непросто!
"Правда правда!"Ваш співрозмовник часто вставляє в свою промову цей вислів? Напевно, десь на підсвідомому рівні ви і самі дивуєтеся: ну чому він вважає, що ви йому не вірите, адже він говорить загальновідомі речі! А вся справа в тому, що він напевно часто стикався з недовір'ям і не впевнений, що його благі наміри витлумачать правильно.
"До речі ..."Досить часто це слово звучить як раз до речі, і той, хто його вимовляє, можливо, здогадується про це, але нічого з собою вдіяти не може. Він відчуває себе незатишно серед людей, можливо, йому здається, що його не оцінюють по достоїнству. І прагне завоювати загальною увагою.
"Коротше"Навіть якщо людина, з якою ви зараз спілкуєтеся, нікуди не поспішає в даний момент, напевно він з тих, хто постійно поспішає. Ще одне тлумачення цього слова-паразита: співрозмовник може бути досить агресивний і знервований, може спалахнути через дрібницю.
"Взагалі то…"Так виражаються невпевнені в собі люди, проте його може використовувати і маніпулятор, який здатний для досягнення своєї мети закотити скандал. Це слівце використовують провокатори, яких хлібом не годуй - дай поконфліктувати.
"Просто"Як не дивно, це слово люблять вживати ті, для кого все не дуже "просто". Вони не люблять брати на себе відповідальність і схильні погоджуватися з чужою думкою тільки для того, щоб їх залишили в спокої. Хоча в глибині душі вони вважають себе найрозумнішими.
"Типу"Людям, які через слово вставляють слівце "типу", складно висловлювати свої думки вголос. Вони - противники всього нового і бувають досить агресивні, відстоюючи свою позицію, нерідко самі провокують конфлікт.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 5 фраз, які ненавидить всі чоловіки "Абсолютно вірно"Це фраза типового пристосуванця, який хоче подобатися всім. Нерідко за таким угодовством варто неприязне ставлення до співрозмовника, однак цей тип вміє тримати в узді свої емоції і ні за що не вийде з себе.
"Як би…"Нерідко такою фразою користуються творчі особистості або ті, хто вважає індивідуалізм вищої чеснотою. Вони намагаються дистанціюватися від співрозмовника і, не наражаючись на конфлікт, відстоювати свою позицію.