Той, хто завжди спізнюється, - людина-проблема. Її не беруть в кіно і на концерти. Приходить на день народження, коли гості збираються по домівках; про пікнік його попереджають за тиждень, призначаючи час на дві години раніше - тоді він запізниться не сильно. Але це квіточки порівняно з тим, що він витворяє на роботі. Не допоможуть ні вмовляння лояльного начальства, ні роздратування колег - він буде придумувати нові причини запізнень, розповідати небилиці або ображатися, що ніхто не увійде в його становище.
Встигнути все
Кілька хитрощів дозволять перестати спізнюватися:
Правило 1
Завжди приходьте вчасно.
Правило 2
Складайте список запланованих справ. Може виявитися, що завдань нереально багато, потрібно змінити послідовність або призначити пріоритети. Важливі справи виконуйте в першу чергу.
Правило 3
Виходьте з будинку раніше. Враховуйте можливі пробки, відсутність транспорту, інші форс-мажори. Не переконуйте себе, що ви встигнете, виходячи з дому в останній момент.
Правило 4
Не беріть на себе занадто багато. Працювати швидко - не означає поспішати. Якщо перед вами трудомістке завдання, зверніться до начальства і розкажіть, скільки часу для неї буде потрібно.
Правило 5
На роботі працюйте. Не думайте про роботу, а працюйте. Не міркуйте про те, що справ багато і ви не впораєтеся. Розбийте завдання на частини і почніть виконувати.
Правило 6
Лягайте спати вчасно, прокидайтеся рано. Не витрачайте час на прогулянки по мережі, серіали, байдикування. Важливу роботу не залишайте на ніч. Краще виспіться і зробіть її вранці.
Правило 7
Приїжджаючи раніше, не нервуйте, що вам потрібно чекати. Візьміть з собою книгу, блокнот для записів, закачайте фільм, щоб було чим зайнятися.
Правило 8
Вранці насамперед прийміть душ і нанесіть макіяж. Можна швидко перекусити, але одягнутися і нафарбуватися швидко неможливо. Поки приймаєте душ, можна заварити вівсянку і чай.
Правило 9
З вечора вирішуйте, що ви надягнете вранці. Приготуйте одяг, вирішите, що у вас на сніданок. Зберіть обід, який ви візьмете з собою на роботу.
Правило 10
Не наїдайтеся перед сном. Буде важко заснути і складно виспатися. Можна трохи перекусити, але засипати краще на порожній шлунок. Вранці захочеться встати, нормально поїсти.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
9 запитань, які допоможуть зрозуміти, що дитина думає про маму