Ви вирішили жити разом? Які труднощі можуть виникнути і як їх подолати? Детальніше читайте у "Країні Здоров'я".
1. Як ділити бюджет
Якщо ви вирішили жити разом, природно, що вам тепер необхідно планувати свій бюджет. Багато сімей йдуть по шляху найменшого опору і вирішують піддатися громадському стереотипу, що чоловік в сім'ї годувальник, тому більшу частину витрат він приймає на себе. Є й інший варіант, коли пара вирішує, що у них буде спільний бюджет, і в міру необхідності витрачає гроші.
Порада: найважливіше - це узгодити заздалегідь «незручне», але важливе питання, щоб потім не виникали приводи для докорів. Поговоріть і вирішите, який варіант буде прийнятний для обох.
2. Побут
65% людей розлучаються, тому що їм складно подолати побутові проблеми. Наприклад, починаються образи, що вона готує після роботи вечерю, а він в цей момент дивиться телевізор, суперечки, хто йде за покупками, і чому чашки стоять разом зі склянками (часом такі дрібниці дуже зачіпають).
Порада: тепер ви живете разом, а значить, ви повинні підтримувати один одного. Рекомендуємо не розділяти обов'язки на «чоловічі» і «жіночі». Якщо ви бачите, що другій половині потрібна допомога, не чекайте, коли у вас її попросять, а самі проявіть ініціативу. Таким чином, підстав для образ не буде. До того ж, куди приємніше все робити разом. Це і швидше і є можливість провести час удвох, поговорити.
3. Увага
Ви начебто почали жити разом, але відчуваєте, що проводячи час разом, вам все одно не вистачає уваги і часом здається, що ви вже багато років разом. Можна в усьому звинувачувати роботу і втому, але справа в бажанні, яке необхідно підігрівати.
Порада: коли ви живете разом, у вас з'являється можливість кожен день робити незабутнім. Для цього не обов'язково робити дорогі подарунки, придумайте свої традиції. Наприклад, щосереди у вас романтична вечеря, яку пропускати не можна, навіть якщо заради нього вам доведеться піти раніше з роботи.