Вас очікує нелегке завдання: вселити людині, що ваша точка зору - єдино правильна. Як це зробити?
Те, що ви говорите - істина
Якщо ви самі не дуже-то вірите в істинність своїх слів, вам буде практично неможливо переконати в їх правдивості когось іншого. Отже, вам треба щиро, від усього серця, повірити в те, що ви говорите.
Менше гонору
Ведіть себе по можливості скромно, не вихвалюйте власні заслуги і всіляко натискайте на те, що ваш успіх або особисте щастя цілком залежить від вибору співрозмовника. Будь-комусподобається відчути себе значущим, таким, що допомога у вирішенні проблем може зробити іншого нещасним або щасливим.
Солодощі не завадять
Прихопіть з собою якусь солодку радість, тільки таку, яка поміститься у вашу кишеню. Наприклад, цукерку, родзинки, курагу або шоколадку. І в особливо напружений момент бесіди, тоді, коли ваш співрозмовник починає викладати не дуже приємні для вас думки, вийміть свою вкусняшку і запропонуйте йому. Правда, попередньо треба б знати, що співрозмовник любить цю шоколадку.
Не допустити нервозності
Коли ви гарячкуєте, нервуєте, то ваші слова найчастіше не сприймаються як щось розумне. Всім зрозуміло: людина на емоціях, навряд чи вона здатний на логічні і розумні вчинки. Якщо у ваші плани не входить силою змусити співрозмовника зробити те, що вам потрібно, якщо вам треба, щоб він зробив все по своїй волі, то зберігайте спокій.
Повне розуміння
Ви можете сказати хоч десять раз, що намагаєтеся вникнути в ситуацію співрозмовника, але якщо ви пропонуєте йому щось, в правильності чого він не зовсім впевнений, він продовжить коливатися. Застосуйте дуже простий, але ефективний спосіб НЛП, який називається «віддзеркалювання». Суть його в тому, щоб тоді, коли ваш співрозмовник каже, копіюйте його жести. Наприклад, він закинув ногу на ногу - зробіть так само. Він киває головою - кивайте у відповідь. Цей прийом непогано було б заздалегідь відрепетирувати, щоб він не виглядав так, ніби ви передражнюєте співрозмовника.