Прийнято вважати, що відносинам потрібно давати невелику відпустку. Ми вирішили дізнатися у психолога, чи потрібна розлука? Детальніше читайте у "Країні Здоров'я".
Тимчасове дистанціювання іноді здатне зняти емоційне напруження в парі
Тимчасова розлука може бути вимушеною, наприклад, комусь із партнерів необхідно поїхати у відрядження на 1-2 дня, але якщо її влаштовувати спеціально, щоб перевірити почуття або розпалити пристрасть, такий експеримент "багатий" наслідками. Вимушена розлука - це певний спосіб забутися, але варто розуміти, що так ви відкладаєте рішення проблеми в довгий ящик.
Якщо відносини, так би мовити, сформовані, тобто за часом (не миттєві) і за якістю, то спробувати розлучитися на час можна. Але ЗАВЖДИ потрібно розуміти, що це дуже великий ризик для обох партнерів. Адже так можна розлучитися назавжди. Розлука - це спосіб уникнення вирішення нагальної проблеми.
Потрібно спочатку знати, що цукерково-букетний період проходить і це нормально. Приходить справжня турбота, повага, тепло, підтримка, розуміння коханої людини - це справжні та перевірені відносини.
Щодо того, що розлука здатна поліпшити відносини - досить сумнівно, але ось допомогти - цілком можливо.
Тимчасове дистанціювання іноді здатне зняти емоційне напруження в парі, тобто дає можливість охолонути. Також дає можливість скучити.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Вчені назвали риси характеру, що передаються у спадок
Чи справді погано, якщо дитина не ходить в дитячий садок?