Доволі часто важко нам встати з ліжка вранці. Ми ж бажаємо поніжитися в ліжечку , або часто переглядаємо фільм пізно ввечері, що призводить до недосипання. Таким чином у нас збиваються біоритми і ми часто не встигаємо зробити всі справи. Нам варто навчитися формулювати свої побажання та правильні звички. Ми склали список правильних звичок, які б допомогли вам в сьогоденні.
корисні звички
1. Ранній підйом Успішні люди, як правило, ранні пташки. Цей мирний період до моменту пробудження всього світу - найважливіша, надихаюча і умиротворена частина дня. Ті, хто відкрили цю звичку для себе, стверджують, що не жили повноцінним життям до того, поки не почали прокидатися о 6 ранку кожен день.
2. Захоплене читання Якщо замінити хоч частину безцільного просиджування перед телевізором або комп'ютером читанням корисних і хороших книг, ви будете найосвіченішою людиною в колі друзів. А відповідно станете чудовим співрозмовником.
3. Тренування. Відсутність активності руйнує здоров'я кожної людини, в той час як методичні фізичні вправи допоможуть зберегти його. Тим, хто думають, що не мають часу для фізичних вправ помиляються, бо навіть легка руханка має бути присутньою в житті кожної людини. Ваше здоров'я - це ваші досягнення. Знайдіть свою програму - спортом можна займатися і не виходячи з дому (домашні програми), а також без абонементів в тренажерні зали (наприклад, пробіжки).
4.Уповільнення Неможливо насолоджуватися життям в середовищі постійної зайнятості, стресу і хаосу. Потрібно знайти тихий час для себе. Сповільніться і прислухайтеся до свого внутрішнього голосу. Зверніть увагу на те, що має значення. Якщо ви зможете виробити звичку прокидатися рано, це може бути саме той час. Це буде ваш час - час дихати на повні груди, міркувати, медитувати, творити. Намагайтеся не спішити.
5.Спрощення Вміти спростити - значить усунути непотрібне так, щоби залишити лише необхідне. Важливо вміти спростити все, що можна і потрібно спростити. Не ускладнюйте собі життя, навчіться розприділяти певні речі в навчанні,роботі. Розбивайте задачі на групки, створюйте схеми своїх дій.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
7 ознак, що дитина не висипається
Що не можна забороняти дітям?
Класичний чізкейк з мандаринами: зможе приготувати кожен