Як освоїти гнів - що може нам допомогти?
Все це показує нам, що почуття гніву, яке іноді в нас піднімається, не є природним станом. Воно з'являється тільки в критичних ситуаціях, коли вже ми знаходимося біля кордонів психічної витривалості через чийогось поведінки, легковажності, або випадкових подій, яких ми хотіли уникнути будь-яку ціну і т. д.
Як освоїти гнів в таких ситуаціях? Як боротися зі зростаючим в нас почуттям ворожості або гніву? Давайте розглянемо способи, які допоможуть його приборкати.
1. Важливо "випустити пар". Для цього можна просто стукнути кулаком по столу, грюкнути дверима або штовхнути ногою щось, що лежить поблизу. Можете крикнути або ж знайти інший спосіб вираження своєї негативної емоції. Важливо тільки те, щоб ваше вираз гніву не шкодило оточуючим.
2. Медитація - це щось протилежне висловом гніву. Одних заспокоює вивільнення агресії, інших відключення від ситуації за рахунок йоги або медитативних практик. Заспокоєння розуму призводить до оволодіння емоціями. Цей принцип працює тільки тоді, коли у вас вже є досвід у використанні такого роду практик.
3. Лікарські трави, наприклад меліса, славиться своїм седативний ефект. Настій знімає напругу і емоційну бурю, яка призводить до того, що ми не в змозі логічно думати. Меліса заспокоює, розслаблює і допомагає в засипанні.
4. Музика - її гідності в терапії різного типу були помічено вже давно, тому сьогодні лікування звуком приносить вражаючі результати в разі багатьох захворювань і розладів. Також в стані емоційного збудження, ми в змозі заспокоїтися і розслабитися завдяки улюбленій мелодії.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 8 способів уникнути образ у відносинах
5. Заняття спортом швидко заспокоюють гнів. Через те, що спорт стимулює наш організм виробляти адреналін, він також допомагає викинути з себе негативні емоції. Спорт дає можливість розрядки і швидкого позбавлення від емоційного багажу, з яким ми почали тренування.