Він каже одній, що любить її, і іншій говорить те саме. Вони вірять, і він щиро в цьому впевнений. Але головне слово тут "говорить". З точки зору психології чоловік не може любити двох жінок одночасно. Якщо, звичайно, мова йде про справжню і щиру любов. А що таке справжня любов у відносинах? Перш за все це відповідальність за свої слова, почуття і поведінку. На жаль, в цьому трикутнику чоловік любить тільки себе. Він може здійснювати романтичні і божевільні вчинки для кожної з цих жінок. Говорити їм зворушливі і ніжні слова. Проблема в тому, що чоловік дійсно може думати, що любить обох. Але на підсвідомому рівні у цієї поведінки зовсім інші мотиви.
Які чоловіки говорять, що люблять двох?ЕгоїстТак поводиться чоловік, який любить тільки себе. Цим він тішить своє его. Як ми вже говорили, це не завжди усвідомлено. Йому може здаватися, що він закоханий у двох жінок одразу. Але насправді це лише забавки для його его: "У мене дві жінки, я крутий". Або ж так він піднімає собі самооцінку: "Можу дозволити собі любити двох жінок". А може, йому просто так зручно: "З одного мені комфортно і спокійно, з іншого все яскраво і пристрасно".. Такі чоловіки думають тільки про себе. І роблять все тільки для себе.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 4 ознаки чоловічої любовіІнфантильний чоловікДуже часто так робить інфантильний чоловік. Для нього любов до кількох жінок - це спосіб уникнути відповідального рішення і вибору. Або виправдання перед самим собою за свою нездатність до дорослої поведінки. Цей любовний трикутник - результат його нерішучості і безвідповідальності. Що також може проявлятися несвідомо. Він буде думати, говорити обом, що любить їх. Але насправді це лише відмовки, щоб не приймати серйозне рішення.
Психологія не вірить в казки. Вона вірить тільки фактам і істинним мотивами, які іноді ховаються дуже глибоко. Любовний трикутник - це не чарівні історії про любов. Це цілий набір прихованих мотивів і причин. Чоловік може говорити і клястися, що любить і ту і іншу. Але любити по-справжньому він буде тільки себе, прикриваючи цим свій егоїзм або інфантильність.