Статистика стверджує, що кинути курити хочуть 90% залежних, але далеко не всім це вдається.
відмова від куріння
Тому ми підготували для вас 5 років до того, аби стати вільним від цигарок.
1. Знайти однодумців
Якщо шкідлива звичка зайшла далеко - викурюється до 6 сигарет на день (або аналогічна кількість електронних сигарет або тютюну, що нагрівається), бажано знайти якусь підтримку - це можуть бути родичі або колеги по роботі, які готові спільно спробувати кинути палити.
2. Змінити шаблон та стереотип поведінки
Потрібно проаналізувати, коли саме людина вживає тютюнові вироби. Є якісь традиції: завжди за ранковою кавою, або завжди по дорозі на роботу, або в компанії колег, з якими ви зустрічаєтеся на перекурі і щось обговорюєте... Тобто треба визначити ситуації, коли відбувається споживання, і знайти будь-який спосіб їх змінити.
3. Зменшити дозу
У випадку, коли людина курить вже тривалий час і має "синдром скасування", варто для початку знизити дозу: викурювати, припустимо, на початку на третину менше цигарок, потім - на половину. Якщо людина використовує електронні системи - знижувати в них кількість нікотину, робити менше затяжок.
4. Додати аутотренінг
Ви повинні знайти для себе аргументи, чому ви хочете це зробити - для себе, або для здоров'я своїх дітей, або ще чомусь, і щодня нагадувати собі про це.
5. Підключити "важку артилерію"
Якщо всі перераховані вище способи не працюють, слід підключати "важку артилерію" - допомогу лікарів (з наркологічного диспансеру або інших клінік і служб).
У будь-якому випадку, організм вам лише подякує.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Поради батькам, як навчити дитину захищати себе від булінгу
7 ознак, що дитина не висипається
Салат з крабовими паличками, сиром і помідорами
Класичний чізкейк з мандаринами: зможе приготувати кожен