Дуже цікаві процеси відбуваються в нашому мозку, поки ми спимо.
сон
Збереження важливих та довгострокових спогадів необхідне для того, щоб людина правильно «функціонувала». Ми прокидаємося та пам'ятаємо, ким є, кого любимо, і все це завдяки тому, що довгострокова пам'ять практично безмежна, тобто ключові спогади залишаться з нами на все життя.
Більшість людей може дуже виразно пам'ятати певні спогади з дитинства. Але буває так, що згадати події дводенної давності нам набагато складніше. Цей феномен пріоритету у виборі пам'ятних подій дуже важливий для уважного вивчення, і в майбутньому для студентів та спортсменів може відіграти важливу роль у розвитку нових навичок та закріпленні вже набутих знань.
Основна частка обробки нової інформації відбувається під час однієї з найглибших стадій сну – повільного сну, під час якого відбувається найменше іншої мозкової діяльності. Як тільки ми переходимо у фазу швидкого сну, що з боку легко розпізнається по швидкому руху очних яблук, наша голова береться за ключові спогади, до яких нам важливо звертатися за будь-якої необхідності в найстисліші терміни.
А який свій останній сон ви пам'ятаєте?
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Як покращити здоров'я дітей від народження та до 4 років?
Чому мамам хлопчиків дуже пощастило?
Легендарний вафельний торт буде ще смачнішим з цим рецептом (відео)
Вареники по-полтавськи - наче пухкі хмаринки з начинкою