Коли вам треба вставати? Прокиньтесь на годину ранішеЯкщо ви не любите ранок, вам знайомі постійні зсуви будильника на 15 хвилин пізніше, а потім ще і ще на 15 хвилин. У підсумку вам вистачає часу тільки на те, щоб в поспіху почистити зуби, випити чашку кави і вискочити за двері. Спробуйте завести будильник на годину раніше і поставити так далеко, щоб його не можна було вимкнути, не встаючи з ліжка.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Психологічні прийоми, які полегшать вам життяКава і чайПеріодично публікуються нові результати досліджень, які підтверджують користь натуральної кави. Цей напій допомагає прокинутися, покращує настрій і реакцію, стимулює пам’ять, але якщо вам хочеться більш м’якого ефекту бадьорості, можна випити чашку зеленого чаю.
МедитуйтеПоки ви не звикли до медитації, ранкове розслаблення може закінчитися тим, що ви заснете в позі лотоса. Але якщо ви освоїте техніку медитації і навчитеся впорядковувати бурхливий потік непотрібних думок, це позитивно позначиться на вашій продуктивності у творчому плані.
ЗарядкаНе обов’язково виходити вранці на вулицю в будь-яку погоду і пробігати кілька кілометрів (хоча після цього ви точно не заснете). Можна обмежитися 20 хвилинами кардіонавантажень в домашніх умовах: наприклад, на біговій доріжці. Якщо ви не хочете купувати тренажер , можна виконувати інші вправи: стрибки через скакалку, біг на місці і т.д.
Харчуйтесь вуглеводамиЗараз всі просто ненавидять вуглеводи, але ці речовини дійсно потрібні організму. Вуглеводи позитивно впливають на когнітивні функції – вміння сприймати, запам’ятовувати і переробляти інформацію.
Почитайте щосьЧитання вранці допомагає вашому мозку прокинутися і налаштуватися на роботу, покращує пам’ять, вербальні навички та аналітичне мислення. Книжка може підкинути вам нових ідей і налаштувати на креативні рішення, тільки треба знайти вартісну літературу.
Нагадуємо, раніше ми писали про те
як побороти депресію самостійно.