1. Прогуляйтеся під час обідньої перерви. І взагалі намагайтеся проводити якомога більше часу на відкритому повітрі. Так ви збільшуєте шанси на здоровий сон і легке пробудження.
2. Перенесіть ранкову пробіжку або фітнес на вечір. Відкладіть ранні підйоми до весни, а поки займайтеся вечорами. Згідно з деякими дослідженнями, вечірні вправи навіть більш ефективні.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Питання які слід собі задати перед Новим Роком3. Намагайтеся не дивитися телевізор після 20:00. Вплив синього світла електронних екранів пригнічує вироблення мелатоніну – основного регулятора сну і добових ритмів.
4. Перед тим як лягати спати, запаліть свічки і аромалампу. Правильно підібрані масла допоможуть вам налаштуватися на сон, а тепле світло від свічки «подовжить» день для вашого організму. Тільки не забудьте її загасити
5. Перед сном пообіцяйте собі на сніданок що-небудь смачненьке. І не їжте на ніч. Вранці ви прокинетеся з відчуттям легкого голоду. А думки про те, що вас очікує обіцяне ласощі, швидко піднімуть вас на ноги.
6. Хочете спати – лягайте спати. Навіть якщо, на вашу думку, ще дуже рано. Додаткові годину або два сну тільки допоможуть вам почувати себе більш бадьорим і свіжим.
7. Спробуйте спати з відкритим вікном. Людина виробляє велику кількість вуглекислого газу вночі. Залиште відкритим вікно, і ви відчуєте, що стали висипатися набагато частіше.
8. Поставте будильник подалі від ліжка. Поставте його в дальньому кутку спальні, за дверима або взагалі в іншій кімнаті – це однозначно допоможе вам встати з ліжка, хоча б щоб його вимкнути.
Нагадуємо, раніше ми писали про те
як позбутись негативних думок: 5 порад.