1. Якщо ви відчуваєте, що вас починає охоплювати гнів, не дайте йому розвинутися, позбудьтесь джерела роздратування. Наприклад, покиньте кімнату, де знаходиться людина, що провокує вас на емоції.
2. Постарайтеся поглянути на ситуацію з боку. Уявіть свій гнів окремо від вас, що він із себе представляє? Подумайте, чому ви дозволяєте йому керувати вами?
3. Перш ніж видати гнівну тираду, подумки порахуйте до десяти. Цього часу достатньо для того, щоб трохи охолонути і не наговорити зайвого.
4. Глибоко вдихніть і видихніть кілька разів, а потім запитайте себе, чому ви гніваєтеся? Щоб напад гніву не повторився, необхідно ретельно опрацювати причину його появи.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чим шкодить поганий настрій5. Якщо гнів сидить десь всередині і не знаходить виходу, не зривайтеся на оточуючих. Краще займіться спортом: покатайтеся на велосипеді, побігайте в парку, порухайтеся під енергійну музику. Гарненько втомившись, ви відчуєте, що більше ні на кого не гніваєтеся і в змозі вирішити будь-яке питання мирним шляхом.