Це може значно покращити дослідження в галузі лікування хвороби Альцгеймера. Одна,к експерти вважають подібних гібридних тварин неетичним експериментом, що приносить цим створінням страждання.
Небезпечні наукові експрименти
Експерти попереджають про те, що створення гібридних лабораторних тварин викличе у останніх найсильніші страждання, а ніякої етичної необхідності в цьому немає. Мова йде про гібрид мавпи і людини, над яким працюють деякі дослідні інститути. Наприклад, китайські вчені вже створили мавпу, у якої є гени людського мозку. Експерти в галузі редактури генома створили поєднання щура та миші, а також людини і свині. Іноді таких "тварин" називають химерами.
У науці поширилася точка зору про те, що ці химери значно просунуть дослідження в галузі лікування таких захворювань, як старече недоумство. Крім того, на їх основі можна буде заповнити нестачу людських органів для трансплантацій. Але деякі експерти вважають експерименти порушенням етики. Їх основний аргумент - що з'явилися в результаті схрещування живі істоти будуть відчувати постійно нестерпні страждання. Крім того, експерти закликають не схрещувати мозок тварин і людини.
Від хвороби Альцгеймера тільки в США страждають більше 5 мільйонів осіб. Вона викликається скупченням бета-амілоїдних і тау-білків в мозку, що провокує смерть нервових клітин. Незважаючи на поширеність недуги і інвестиції в розмірі мільярдів доларів в дослідження, хвороба як і раніше невиліковна.