Зокрема, в дослідженні наголошується, що у жінок підвищується продуктивність в теплих приміщеннях, а чоловіки краще працюють при більш низьких температурах. Вчені рекомендують переглянути температурні режими в офісах, адже вони були встановлені в 60-х роках, коли більшість співробітників становили чоловіки.
"Вчені зі Школи бізнесу USC Marshall і Берлінського центру соціальних наук WZB досліджували різні температурні переваги чоловіків і жінок. Команда набрала більше 500 студентів і попросила їх пройти тести, які вимірювали їх логіку, математику та усні навички. Під час тесту учасники перебували в кімнаті, яка змінювала температуру між сесіями. Дослідники, зокрема, записували успішність студентів, систематизували дані по температурі і порівнювали їх ", - пише Daily Mail.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Робота в офісі атрофує м'язиВони виявили, що жінки-учасники досягли найкращих результатів по математиці і усним тестів в періоди з більш високою кімнатною температурою. У своєму кращому температурному діапазоні студенти відповіли більше питань в цілому. І навпаки, учні чоловічої статі набагато краще справлялися із завданнями з математики і усним тестів в періоди з більш низькою кімнатною температурою.
Нормативи, які потрібно мінятиРаннє дослідження, проведене вченими з Медичного центру Університету Маастрихта, показало, що більшість офісних будівель встановлюють температуру в своїх кімнатах на основі формули, яка належить до 1960-м рокам. Формула розрахувала швидкість метаболізму чоловіків і визначила температури, які оптимізували їх ефективність. Формула не враховувала рівень метаболізму у жінок, оскільки в 1960-х роках чоловіки становили більшу частину офісних працівників.
"Наші результати свідчать про те, що робочі місця, змішані за статевою ознакою, можуть підвищити продуктивність, встановивши термостат вище, ніж сучасні стандарти", - рекомендували дослідники з USC Marsh.