Не секрет, що зайві кілограми починають з'являтися в найнесподіваніших місцях, відкладаючись найчастіше на стегнах, сідницях і талії. Навіть сувора дієта в цьому віці не приносить швидкий і довгоочікуваний результат. Це пов'язано з різким зниженням організму до вироблення потрібних гормонів. У період менопаузи відбувається значна перебудова всього організму жінки. Так, гормони сприяють швидкому збільшенню і накопиченню підшкірного жиру.
Тому рано чи пізно будь-яка жінка починає пошук тієї дієти, яка зможе впоратися із зайвими кілограмами. Найчастіше це просто виснажливе голодування, розвантажувальні дні, низькокалорійні дієти, які не призводять до потрібного результату. У цьому випадку порушується обмін речовин, а зайва вага не тільки не зникає, але і збільшується.
Існує ряд правил, при дотриманні яких можна легко управляти своєю вагою:- Активні заняття спортом. Можна почати з прогулянок на свіжому повітрі, які з часом повинні стає регулярними і щоденними. Це допоможе бути в тонусі, допомагаючи спалювати жирові клітини. Заняття бігом також будуть сприяти поступовому схудненню. Проте спочатку потрібно уникати занадто активних фізичних навантажень, адже вони можуть негативно позначитися на організмі.
- Відмовитися від вживання смаженого, копченого і жирного. Відомо, що їжа, що містить холестерин підвищує ризик атеросклерозу. У молодості цьому перешкоджали естрогени, а в зрілому віці ризик інфаркту або інсульту вже значно зростає.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Популярні страви, які зіпсують вашу фігуру- Відмовитися і обмежити вживання солодкого і мучного. Мабуть, найбільш складна умова, адже ласунам в цьому випадку доведеться відмовитися від улюблених тістечок, кави, тортиків і апетитних булочок. Шоколад і кава завдають непоправної шкоди, виводячи кальцій з організму і підвищуючи тиск.
- Відмовитися від голодування і короткочасних дієт. Якщо часто вдаватися до цих способів позбавлення від зайвої ваги, то організм буде так само втрачати багато кальцію, що призведе до сильного стресу. Це, в свою чергу відіб'ється найгіршим чином на внутрішніх органах, а вага може не тільки не зникнути, але й повернутися назад. Тому в щоденний раціон потрібно включати кисломолочні продукти, сир, нежирні йогурти. Особливо корисними можуть бути броколі, кольрабі, білокачанна капуста.
І, мабуть, важливим радою для підтримки хорошого травлення та обміну речовин є вживання не менше 2 літрів води в день.