Ліки від а до я  -   Хвороби  -  Калькулятор калорій  -   Магнітні бурі  -   Дієти  -  Очищення організму  -  Схуднення  -  Молочниця
Геморой  -  Лікування  -  Косметологія  -  Поради  -  Інсульт  -  Інфаркт  -  Діабет  -  Варикоз  - Вправи - Covid-19 


Популярні страви, які зіпсують вашу фігуру

15:30, 01 Жов 2015 · Категорія: Харчування, Жіноче здоров'я · Переглядів 2425 · 

"Я на дієті, замовлю що-небудь легке", - думаєте ви і тут же киваєте офіціантові: "Мені, будь ласка, "Цезар" і порцію сирного супу". Вгадайте, що не так? Це ж питання ми уточнили в дієтологів, щоб з'ясувати, які популярні страви ресторанного меню протипоказані тим, хто сидить на дієті.

Що їсти не варто тим, хто на дієті?

Що їсти не варто тим, хто на дієті?



Взяти салат замість картоплі фрі або порцію латте замість лимонаду здається цілком розумним, якщо ми стежимо за фігурою. Між тим, багато популярних страв та напоїв в ресторанах (принаймні, у своєму класичному виконанні) зовсім не годяться для раціону знижування ваги. Які саме?

Салат "Цезар"
Його популярність серед тих, хто худне, пояснити легко: основні інгредієнти страви - листя салату, куряча грудка, черрі - входять до списку дозволених майже будь-якої дієти. Порушують цю "ідилію" крутони (зроблені з пшеничного борошна вищого гатунку і обсмажені в часниковому маслі) і заправка. Вона в класичному рецепт і "Цезаря" складається з гірчиці, ворчестерського соусу, яєчного жовтка і оливкової олії, але цей варіант досить складно знайти в ресторанних меню. Найчастіше блюдо заправляють соусом на основі майонезу, який окрім зайвих калорій також містить небезпечні трансжири.

Що робити? Попросіть офіціанта подати соус окремо і, якщо його склад далекий від класичного, просто не заправляйте блюдо. А якщо ще залишите на краю тарілки крутони, то запросто "заощадите" в цілому 250-300 ккал - погодьтеся, немало для тих, хто прагне схуднути. Немає бажання "мудрувати"? Замовте, врешті, інший салат, наприклад, "Капрезе".

Сирний суп
Не буду переповідати лекції про користь супів: впевнена, в дитинстві ви наслухалися їх від батьків, а в зрілому віці - від дієтологів. Однак ресторанного сирного супу все це не стосується. По-перше, в нього часто додають загусники - борошно і крохмаль, які не відносяться до дієтичних продуктів,по-друге, в сирних супах дуже часто для консистенції використовують плавлені сирки замість звичайного сиру. А вони, на відміну від твердих сортів, швидше засвоюються організмом і часто містять багато емульгаторів, консервантів і харчових добавок.

Що робити? На жаль, вибрати інший пункт у меню. Наприклад, суп на овочевому або рибному бульйоні.

Теплі роли
Їх зазвичай готують в клярі з темпура (суміші кукурудзяної та пшеничної муки), і саме ця обставина перетворює блюдо у непридатне для тих, хто хоче бути у формі. Основний ворог для фігури в нашому харчуванні - це "погані" вуглеводи, рафіновані продукти, які дуже швидко і на 100% засвоюються організмом. Кляр - це борошно, яке і є той самий "поганий вуглевод" з високим глікемічним індексом (ГІ). Те ж саме стосується і білого рису, використовуваного у всіх суші та ролах.
Обсмажування страви у великій кількості олії (яку, швидше за все, не часто змінюють) не робить її корисніше для фігури.

Що робити? Варіант відмовитися від теплих ролів на користь "холодних" (приготовлених без використання кляра), як ви вже зрозуміли, теж не підходить тим, хто худне. Тому, якщо вже хочеться японської кухні, краще зробити вибір на користь сашимі.

Смузі
Густий, поживний, наповнений вітамінами фруктів і овочів - здавалося б, якого підступу чекати від цього напою? А їх тут, виявляється, відразу два! Один з них пов'язаний з його складом (найчастіше смузі, особливо ресторанні, містять багато цукру), інший - з неправильним способом вживання. Багато замовляють ці густі коктейлі на додаток до основної страви, сприймаючи їх як звичайні напої на зразок чаю або соку, якими можна запити і без того ситний обід. Такий підхід майже завжди призводить до переїдання, розтягування шлунка і перебору з калоріями.

Що робити? По-перше, сприймати смузі як самостійний прийом їжі (наприклад, другий сніданок). По-друге, віддавати перевагу овочевим сумішам. Навіть якщо коктейль спеціально не підсолоджували, фруктовий напій все одно буде містити багато фруктози, яка, до речі, після подрібнення продуктів в блендері, засвоїться швидше, ніж зі свіжого необробленого плода. І, звичайно, не варто випивати смузі залпом.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чому не вдається схуднути

Кава латте
Власне кави в цьому напої мізерно мало. Набагато більше жирної молочної пінки і цукру. Словом, ідеальне поєднання для збільшення у вазі. У відповідь на надходження цукру в організм підшлункова залоза миттєво виробляє інсулін. Жирові клітини завжди зберігають чутливість до цього гормону і активно всмоктують жири під його впливом. Яке вже тут схуднення!

Що робити? Як мінімум не підсолоджувати напій, як максимум - попросити приготувати його на молоці низької жирності (але тоді не чекайте повітряної пінки). Як варіант можете замовити капучіно на тих же умовах і обійтися без солодких добавок начебто сиропів, маршмеллоу і т.п.

Однак для всіх цих правил є виняток. Процес схуднення - стрес для організму і психіки. Не варто зовсім позбавляти себе того, що приносить вам задоволення. Один раз на тиждень можете дозволити собі улюблені страви, щоб не відчувати себе обділеними і не зриватися. По можливості їжте їх у першій половині дня.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:





Підписатись не коментуючи
E-mail:
 Додавання коментаря:
Ім'я:
Пароль: (якщо зареєстрований)
Email: (обов'язково!)

теги форматування

додати смайли
Підписатись на коментарі по e-mail
 

Пропонуємо переглянути наше відео





Останні новини

6:30
Найбільша небезпека від вживання м'яса
23:30
Вчені пояснили, як сніданок впливає на розум дітей
22:30
Forbes опублікував перелік найкорисніших продуктів планети
17:30
Вітамін В17 нищить рак. У яких продуктах його шукати?
12:30
Натуральні чаї, котрі виводять камені з нирок
10:30
Вид м'яса, котрий найчастіше викликає рак
9:30
Названо найкорисніший вид горіхів
8:30
Користь і шкода від вживання молодої кропиви
6:30
Для чого зменшувати вживання жирів Омега-3 та Омега-6
0:20
Рафіновані продукти та їхня шкода для здоров'я
23:30
7 способів нагодувати капризну дитину
19:30
6 продуктів для сніданку, які здатні спалювати жир
17:30
Ефективні продукти для збереження молодості
15:30
Їжа, яка подарує вам красивий вигляд
13:30
Топ-7 продуктів, які сповільнюють старіння
12:30
Натуральний сік допоможе проти 11 хвороб
10:30
Овочевий сік, котрий вбиває ракові клітини
9:30
Продукти, які погано впливають на тиск та серце
7:30
Топ-5 найкорисніших лужних продуктів
1:20
Як їсти часник, щоб він приніс найбільше користі
19:30
Спеціалісти назвали їжу, яка робить вас щасливішою
15:30
5 видів жирів у нашому харчуванні
10:30
Порічка принесе велику користь вашому організму
7:30
У чому різниця між морсом та компотом
0:20
7 продуктів, які не варто брати в поїздку потягом
23:30
Горіх, котрий знижує ризик ішемічної хвороби серця
22:30
Квітковий чай, який захищає людину від раку
21:30
Топ-10 продуктів для здорових нирок
15:30
Смажена їжа підвищує ризик інфаркту
13:30
Вчені визначили продукти, які викликають злоякісні пухлини
10:30
Фрукт, котрий допомагає нервовій системі, зору та кісткам
7:30
Фрукт, який знижує рівень поганого холестерину у крові
6:30
5 плюсів від регулярного вживання яєць
1:20
10 корисних продуктів для здорової печінки
0:20
Топ-4 продукти, котрі захищають від раку
23:30
Найжирніша в світі риба, яка чистить судини
22:30
Простий напій, котрий має аж 10 корисних властивостей
21:30
Топ-8 корисних властивостей слив
19:30
Смачний фрукт, який знижує рівень холестерину у крові
17:30
Алкогольний напій, котрий захищає організм від вірусів
Здоров'я в соцмережах: