Надмірні навантаження не потрібні, однак вправи середньої складності допоможуть не тільки підбадьоритися, а й поліпшити самопочуття.
БігБіг в середньому або повільному темпі допоможе позбутися спазмів завдяки виведенню з організму зайвої рідини. Також більше виділяється ендорфінів, які сприяють зменшенню больових симптомів. Важливо не збільшувати звичне навантаження і не ставити завдання побити власний рекорд. Треба бігати не заради результату, а просто для задоволення.
ПлаванняПлавання зможе полегшити фізичний дискомфорт: у воді минають м'язові спазми і біль у попереку. У відкритих водоймищах плавати не рекомендується: є ризик підхопити інфекцію. Басейн слід вибрати той, де вода трохи тепліша, ніж зазвичай. Не варто себе занадто навантажувати, плавайте в середньому темпі або займіться аквааеробікою. Також не забудьте про гігієнічні засоби.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як зробити живіт плоским без дієт: 5 способівКардіонавантаженняЯкщо під час критичних днів ви страждаєте від здуття живота і від ниючого болю внизу живота, заняття в спортзалі на біговій доріжці, велотренажері або еліпсі - чудовий варіант. Кардіотренажери прискорюють кровообіг і сприяють поліпшенню загального стану.
Силові навантаженняПід час критичних днів організм втрачає додатково 300 калорій на день, тому силове навантаження має бути помірне або зовсім легке. Надайте перевагу тренажерам, що зміцнюють м'язи спини. Це розвантажить поперек і усуне дискомфорт в цій ділянці.
Танцювальні тренуванняЗаняття східними танцями або степом - чудовий спосіб підняти загальний тонус. При цьому прискорюється пульс і поліпшується кровообіг. Неприємні симптоми менструації стануть легшими. Рухи, навантажують ділянку живота, мають бути менш інтенсивними, ніж зазвичай.
Звичайна зарядкаВправи на розтягування рятують від відчуття тяжкості внизу живота, втоми, нудоти.