Ліки від а до я  -   Хвороби  -  Калькулятор калорій  -   Магнітні бурі  -   Дієти  -  Очищення організму  -  Схуднення  -  Молочниця
Геморой  -  Лікування  -  Косметологія  -  Поради  -  Інсульт  -  Інфаркт  -  Діабет  -  Варикоз  - Вправи 


Хвороби
Імпотенція

Категорія: 

Імпотенцією або еректильною дисфункцією називають нездатність зберігати або досягати ерекції, яка необхідна для статевого акту. Проблеми з ерекцією можуть виникнути з різних причин, наприклад: внаслідок хронічних захворювань, прийому медикаментів, недостатнього кровообігу у статеві органи, вживання великої кількості алкоголю, хронічної втоми. Кардинальна зміна способу життя, препаратів активно використовується при лікуванні імпотенції.
Варто відзначити, що чоловіки із зайвою вагою більш схильні до еректильної дисфункції.

Поширеними причинами виникнення імпотенції є нервовий стрес і психологічні хвороби, які активно впливають на кровообіг.
Деякі препарати, які продаються в аптеках без рецепта, можуть також призводити до імпотенції, надаючи вплив на гормони, циркуляцію крові і на нерви.
Наркотичні засоби, алкоголь і тютюн призводять до руйнування кров'яних судин або обмежувати доступ крові до статевого органу, що в результаті викликає імпотенцію.
Регулярні фізичні вправи позитивно позначаються на чоловічому здоров'ї.
Нервозність і стреси є головною причиною тимчасової еректильної дисфункції.
Імпотенція може бути наслідком недолеченного або недіагностованого діабету.
Імпотенцію або еректильну дисфункцію можна лікувати завдяки, сексуальної терапії, оральних препаратів, ін'єкцій в статевий член.

Кількість переглядів:
Оцінка і коментарі відвідувачів
comments powered by Disqus