Ліки від а до я  -   Хвороби  -  Калькулятор калорій  -   Магнітні бурі  -   Дієти  -  Очищення організму  -  Схуднення  -  Молочниця
Геморой  -  Лікування  -  Косметологія  -  Поради  -  Інсульт  -  Інфаркт  -  Діабет  -  Варикоз  - Вправи - Covid-19 


Хвороби
Йододефіцит

Категорія: 

Згідно статистичних даних, нестачу йоду відчуває близько мільярда жителів усієї планети. Також хвороби, які виникають при нестачі йоду є досить поширеним явищем. Не варто нехтувати цим, так як деякі з них не шкідливі.

Практично у семисот сорока мільйонів чоловік збільшена щитовидна залоза через нестачу йоду в організмі, а у сорока мільйонів з-за цього спостерігається розумова відсталість.

Зазначимо, що гормональні порушення, які виникли із-за дефіциту йоду, спочатку протікають абсолютно непомітно і абсолютно не турбують людину. Надалі відбувається збільшення щитовидної залози або ендемічний зоб, який обумовлений зниженням всіх функцій щитовидної залози та нормальним її функціонуванням.

Найважче прояв гіпотиреозу є кретинізм, який може виникнути ще в дитячому віці. Ця хвороба характеризується вираженим відставанням у психічному, фізичному і розумовому розвитку, порушенням мови, малим зростом, в деяких випадках глухонемотой.

На тлі навіть незначного дефіциту йоду в середньому на десять відсотків знижуються інтелектуальні здібності.

Основними ознаками даного захворювання є:
- дратівливість;
- сонливість;
- млявість і занепад сил;
- погіршення пам'яті;
- головні болі;
- зниження артеріального тиску;
- ослаблення імунітету;
- безпліддя, порушення менструальної функції, ранній клімакс у жінок;
- патологія при вагітності;
- напади задухи, утруднення при ковтанні, сухий кашель.
Кількість переглядів:
Оцінка і коментарі відвідувачів
comments powered by Disqus