Ліки від а до я  -   Хвороби  -  Калькулятор калорій  -   Магнітні бурі  -   Дієти  -  Очищення організму  -  Схуднення  -  Молочниця
Геморой  -  Лікування  -  Косметологія  -  Поради  -  Інсульт  -  Інфаркт  -  Діабет  -  Варикоз  - Вправи - Covid-19 


Ліки та препаратиІмуно-тон

АТ «Галичфарм», Україна


Інструкція


Склад лікарського засобу:

діючі речовини: 5 мл сиропу містить елеутерокока екстракту рідкого (1:1) 0,98 г, кореневищ з коренями ехінацеї пурпурової настоянки (1:1) 0,47 г, звіробою настоянки (1:5) 0,49 г;

допоміжні речовини: сироп цукровий.

Лікарська форма. Сироп.

Рідина від жовто-коричневого до червоно-коричневого кольору. У процесі зберігання допускається наявність осаду.

Назва і місцезнаходження виробника.

АТ «Галичфарм», Україна, 79024, м. Львів, вул. Опришківська, 6/8.

Фармакотерапевтична група.

Імуностимулятори. Код АТС L03A X15**.

Імуно-тон® виявляє комбіновану адаптогенну та імуностимулюючу дію, яка обумовлена властивостями біологічно активних речовин ехінацеї, елеутерокока та звіробою. Імуно-тон® підвищує природні захисні сили організму в екстремальних умовах проти дії несприятливих факторів навколишнього середовища (в тому числі переохолодження), а також після перенесених тяжких захворювань; стимулює імунну систему, виявляє м’який тонізуючий ефект на центральну нервову систему. Імуно-тон® має виражену радіопротекторну, стресопротекторну, антидепресант ну, протизапальну, актопротекторну (антиоксидантну та антигіпоксичну) дію.

Імуно-тон® оптимізує енергетичні затрати вуглеводно-фосфорного обміну у тканинах (збільшується синтез вуглеводів, при цьому синтез жирів гальмується і підвищується їх утилізація), збільшує синтез білка, підвищує розумову та фізичну працездатність, знижує втомлюваність при психоемоційних та фізичних навантаженнях.

Імуномодулюю чий ефект обумовлений стимуляцією переважно клітинного імунітету, збільшенням кількості Т-лімфоцитів, підвищенням фагоцитарної активності лейкоцитів, вивільнення деяких цитокінів.

Показання для застосування.

Астенічний та імунодефіцит ний стан при хронічних рецидивуючих запальних захворюваннях, стан після оперативних втручань та антибіотико терапії, цитостатичної, імунодепресивної, променевої терапії; великі фізичні та розумові навантаження; фізична та психоемоційна перевтома. Підвищення резистентності до екстремальних факторів навколишнього середовища (у тому числі переохолодження), профілактика застудних захворювань та грипу.

Протипоказання.

– підвищена чутливість до компонентів препарату;

– туберкульоз;

– лейкоз;

– колагеноз;

– розсіяний склероз;

– ауто імунні захворювання, СНІД;

– гарячкові стани;

– артеріальна гіпертензія;

– гострий період інфекційних і соматичних захворювань;

– порушення серцевого ритму;

– безсоння;

– інфаркт міокарда;

– нейроциркуляторна дистонія;

– алергія до рослин родини складно цвітних;

– онкологічні захворювання;

– системний червоний вовчак;

– вагітність, період годування груддю;

– дитячий вік до 12 років.

Належні заходи безпеки при застосуванні.

У період застосування препарату Імуно-тон® пацієнтам слід уникати тривалого перебування на сонячному світлі, відмовитися від відвідування соляріїв у зв’язку з ризиком розвитку шкірних реакцій, пов’язаних із фото сенсибілізацією.

При необхідності хірургічних операцій застосування препарату необхідно відмінити не менш ніж за 5 днів до операції.

Препарат містить цукровий сироп, тому хворі на цукровий діабет перед застосуванням препарату повинні проконсультуватися з лікарем.

Особливі застереження.

У зв’язку з можливістю розвитку алергічних реакцій Імуно-тон® потрібно з обережністю застосовувати хворим на бронхіальну астму, атопічний дерматит, алергічні риніти, а також хворим з дисфункцією печінки.

Застосування у період вагітності або годування груддю.

Застосування препарату під час вагітності протипоказане. Препарат не призначають у період годування груддю.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні авто транспортом або роботі з іншими механізмами.

Слід утримуватись від керування транспортними засобами та діяльності, яка потребує підвищеної уваги та швидкості психомоторних реакцій.

Діти. Препарат протипоказаний для застосування дітям віком до 12 років.

Спосіб застосування та дози.

Дорослим і дітям віком від 12 років призначають по 2-3 чайні ложки (10 – 15 мл) 2 рази на день (у першій половині дня, після їди). Можливе застосування сиропу з чаєм, коктейлями, молоком та іншими напоями. Тривалість курсу лікування – 7-10 днів.

Для профілактики застудних захворювань та грипу Імуно-тон® призначають по 1 чайній ложці (5 мл) 2 рази на день (у першій половині дня, після їди), протягом 5-7 днів.

Передозування.

Нудота, блювання, безсоння, гіперглікемія, алергічні шкірні реакції. При значній вираженості вказаних явищ слід промити шлунок, призначити антигістамінні препарати.

Побічні ефекти.

Зазвичай Імуно-тон® добре переноситься. Ехінацея пурпурова, яка входить до складу препарату, може спричиняти реакції гіпер чутливості у вигляді тяжкого дихання, запаморочення або зниження кров’яного тиску. При застосуванні препарату можливі:

– з боку травного тракту: диспепсичні явища;

– алергічні реакції: шкірний висип, свербіж, набряки, гіперемія, кропив’янка, озноб, шкірні реакції, пов’язані з фото сенсибілізацією;

– з боку серцево-судинної системи: підвищення артеріального тиску, порушення серцевого ритму;

– з боку центральної та периферичної нервової системи: безсоння, підвищена нервова збудливість, тривожний стан;

інші: гіперсалівація.

При тривалому застосуванні можуть розвиватися явища пригнічення функції імунної системи.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

Знижує снодійні і пригнічуючі центральну нервову систему ефекти хлоралгідрату, барбітуратів, аміназину, послаблює деякі ефекти адреналіну, саліцилату натрію. Препарат може потенціювати ефекти алкоголю, психостимулюючих та гіпотензивних лікарських засобів центральної дії. Не рекомендується сумісне застосування з імунодепресантами через зниження їх ефективності, а також призначення хворим з майбутньою трансплантацією органів, яким показане лікування імунодепресантами. У випадку сумісного застосування з антидепресантами виникає імовірність розвитку побічних ефектів.

Препарат не слід призначати одночасно з інгібіторами протеаз, нуклеозидними інгібіторами зворотньої транскриптази, непрямими антикоагулянтами, циклоспорином, пероральними контрацептивними засобами, дигоксином, теофіліном, проти судомними препаратами, інгібіторами зворотного захоплення серотоніну, суматриптаном, кортикостероїдами.

Термін придатності. 2 роки.

Умови зберігання.

В оригінальній упаковці при температурі не вище 25 º С.

Упаковка.

По 100 мл у скляні банки чи флакони або по 200 мл у флакони скляні.

Категорія відпуску.

Без рецепта.
Кількість переглядів:
Оцінка і коментарі відвідувачів
comments powered by Disqus